Quote (tevetava @ Dec 12 2012 01:47pm)
A minek menjek ki kérdésre kifejtem a véleményem.
Az ember elköltözhet egy idegen városba,de ott is megfordul a fejébe vajon kap e állást.Egy idegen országban ahol a nyelvet nem magabiztosan beszéli könynen átverhetik.Egyedül sose mennék ki dolgozni.Munkaadónak meg nem hiszek.