d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1979899100101327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:00am
Quote (Rawen @ 19 Dec 2012 17:58)
Én egyelőre nem örülnék ennek az összedobott valaminek, ráadásul kinézem belőlük, hogy 2 hét múlva megint mást fognak mondani.


nem is azt mondtam, hogy örülök neki, ami most van, hanem azt, hogy örülök, hogy végre a kormány belátta, hogy ezt nem tudja lenyomni a diákok torkán, és tett egy lépést visszafele. vagyis nem hiába történt minden eddig.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2012 11:01am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 18:43)
nah, holnap vizsgázom :D



minek???

te miről beszélsz? :D
szerinted az, hogy meghátrált a kormány, nem a tüntetéseknek köszönhető? :D


Anarkin nem hisz ilyenekben, h tuntetesek meg nyomasgyakorlo csoportok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:02am
Quote (RRC @ 19 Dec 2012 18:01)
Anarkin nem hisz ilyenekben, h tuntetesek meg nyomasgyakorlo csoportok


én sem értem, és azóta is várom a választ tőle. miután megejtett egy lenéző hozzászólást, rejtélyes módon eltűnt innen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2012 11:04am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 18:02)
én sem értem, és azóta is várom a választ tőle. miután megejtett egy lenéző hozzászólást, rejtélyes módon eltűnt innen.


rejtélyes módon

so ninja

most quoteoljam önmagam még egyszer, vagy mi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:05am
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2012 18:04)
rejtélyes módon

so ninja

most quoteoljam önmagam még egyszer, vagy mi


nem, hanem válaszolj arra, amit írtam, ez azért annyira nem nehéz.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2012 11:06am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 18:05)
nem, hanem válaszolj arra, amit írtam, ez azért annyira nem nehéz.


nem, Te feltettél egy kérdést amire a válaszom az, amit quoteoltál

+1 meg nn

de akkor leírom: egyértelműen azt mondtam, igen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2012 11:08am
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2012 19:06)
nem, Te feltettél egy kérdést amire a válaszom az, amit quoteoltál

+1 meg nn

de akkor leírom: egyértelműen azt mondtam, igen


XD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:09am
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2012 18:06)
nem, Te feltettél egy kérdést amire a válaszom az, amit quoteoltál

+1 meg nn

de akkor leírom: egyértelműen azt mondtam, igen


akkor szerinted miért hátrált meg a kormány, és miért szart be a fél fidesz? :DDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 11:16am
anarkin, miért nem válaszolsz? idejöttél, megjegyezted cinikusan, hogy kurvára nincs igazam, majd elmentél. jó is az, amikor valaki kijelentésekkel dobálózik, mindenféle magyarázat nélkül.

This post was edited by tevetava on Dec 19 2012 11:18am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 19 2012 11:23am
Quote (Rawen @ Dec 19 2012 05:58pm)
Én egyelőre nem örülnék ennek az összedobott valaminek, ráadásul kinézem belőlük, hogy 2 hét múlva megint mást fognak mondani.


implying te bárminek tudsz örülni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101327Next
Add Reply New Topic New Poll