Quote (Rawen @ 19 Dec 2012 17:58)
Én egyelőre nem örülnék ennek az összedobott valaminek, ráadásul kinézem belőlük, hogy 2 hét múlva megint mást fognak mondani.
nem is azt mondtam, hogy örülök neki, ami most van, hanem azt, hogy örülök, hogy végre a kormány belátta, hogy ezt nem tudja lenyomni a diákok torkán, és tett egy lépést visszafele. vagyis nem hiába történt minden eddig.