d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev1979899100101129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2011 09:53am
Quote (anyd @ May 19 2011 03:51pm)
nekem mindig te tűnsz ki, beni csak poénkodik :D


u sure?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 19 2011 09:54am
HOGY MEGMONDTAM HOGY FAKE AZ EGÉSZ.
AHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHA.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:55am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:52pm)
hát majd legközelebb is hivd fel a figyelmem mert nem tünt fel nekem eddig


jaj nem zavar, már megszoktam :D
Quote (kuzdithom @ May 19 2011 04:53pm)
u sure?


ja, beni nem ilyen :s átlátok a postjain
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:58am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:55)
jaj nem zavar, már megszoktam :D

ja, beni nem ilyen :s átlátok a postjain



nem azért hogy zavar csak kiváncsi vagyok hogy mennyire van igazad
bár nem hiszem hogy te kerülöd a jo nőket vagy nem keltik fel az érdeklődésed :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2011 09:58am
Quote (Nerz8 @ May 19 2011 04:48pm)
óó, ne becsüld alá.


neki mindegy, csak nagyot tudjon vele ütni
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2011 10:00am
na mostmár megváron a fordulót
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 10:01am
nem várom meg a 100. oldalt, megyek rlkedni : (
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2011 10:01am
Quote (Ad4mz @ May 19 2011 04:01pm)
nem várom meg a 100. oldalt, megyek rlkedni : (


ugyan, 2 perc és megvan
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 10:01am
Quote (Ad4mz @ 19 May 2011 17:01)
nem várom meg a 100. oldalt, megyek rlkedni : (


kimész szarni? :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 10:02am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:58pm)
nem azért hogy zavar csak kiváncsi vagyok hogy mennyire van igazad
bár nem hiszem hogy te kerülöd a jo nőket vagy nem keltik fel az érdeklődésed :)


Én magamban tartom ha valaki tetszik :D De ha van valaki aki tetszik akkor a többi nőt kb kikerüli a szemem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101129Next
Closed New Topic New Poll