d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev19798991001014303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 13 2011 03:22am
Quote (championmath @ 13 May 2011 05:56)
Mondjuk megértem miért vagy ideges , harcikacsától kikapni xd


Kikaptam, leszarom, legközelebb majd én nyerek.

Quote (harcikacsa17 @ 13 May 2011 07:39)
ne veszekedjetek:c


mert te olyan kurva nagy sztárvagy


Am meg this.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 13 2011 05:06am
Quote (harcikacsa17 @ May 13 2011 09:39am)
ne veszekedjetek:c


mert te olyan kurva nagy sztárvagy


Hozzád képest eléggé
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 13 2011 05:16am
Quote (championmath @ May 13 2011 11:06am)
Hozzád képest eléggé


jól van akkor te sztár :c
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 13 2011 06:27am
na de ne flameljetek, itt mindenki pro, én vagyok a noob.

word. bai bai
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 13 2011 10:56am
baszdmeg,40 perces game végén elkezdjük ölni baront ketten,jön az enemy team,elblinkeltünk,aztán gyorsan visszafutottunk,hogy ne üssék le,odavágtam 1 gragas ultit,és pont belasthiteltem baront 8DDD. de nem is ez volt a cél,hanem hogy ne üssék ki,de kurvaepic volt :DDDDDDDD

de ofc nem ment a lol recorder q_q
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2011 11:02am
öröm olvasni ezt a topicot
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 13 2011 11:36am
maokait tank/apsre tettem, epik lett :'D
3k life körül, főleg a traveles skillel öltem.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 13 2011 11:40am
Quote (N4aBz @ May 13 2011 07:36pm)
maokait tank/apsre tettem, epik lett :'D
3k life körül, főleg a traveles skillel öltem.


igazából elég jó roamer, ráugrással és q visszalökéssel
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 13 2011 03:04pm
21-3 jó ez a jax
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 13 2011 11:55pm
Quote (hedgehogsword @ May 13 2011 10:04pm)
21-3 jó ez a jax


én még nem próbáltam, de tervbe van egy kipróbálás erejéig.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001014303Next
Add Reply New Topic New Poll