Quote (championmath @ 13 May 2011 05:56)
Mondjuk megértem miért vagy ideges , harcikacsától kikapni xd
Kikaptam, leszarom, legközelebb majd én nyerek.
Quote (harcikacsa17 @ 13 May 2011 07:39)
ne veszekedjetek:c
mert te olyan kurva nagy sztárvagy
Am meg this.