d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev19798991001012724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 03:32pm
STARCRAFTOZNI AKAROK,GECIII


faszomért ilyen geci zsidó a blizzard/activision
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 03:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Aug 2010 22:29)
nincs is nyomorekabb taktika
dehat istenem.
amugy 26. vagyok most silveren
(amikor elkezdtem zergezni vmi 80. voltam)
/a lingrush miatt szoktak sírni
DE EGYIKSE FALAZNA BE A KURVA BEJARATOT
idiotak.


szerintem ilyen szinten meg ha befalaznak se tudjak hogyan kell ugy, hogy ne ferjenek be a lingek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 03:33pm
Quote (Moonflow @ 16 Aug 2010 23:33)
szerintem ilyen szinten meg ha befalaznak se tudjak hogyan kell ugy, hogy ne ferjenek be a lingek


egymás mellé rakják az épületeket?
érdekes én betudom falazni magam terrannal
protossal meg zealot megfogja az egész szart
azellen mindig mutáznom kell

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 16 2010 03:35pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 03:34pm
Quote (Saenchai @ Aug 16 2010 09:32pm)
STARCRAFTOZNI AKAROK,GECIII


faszomért ilyen geci zsidó a blizzard


fix'd
a blizzard egy fos.. az activisionnal nincs baj imo.

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 03:34pm
Quote (uberpro123 @ 16 Aug 2010 23:34)
fix'd
a blizzard egy fos.. az activisionnal nincs baj imo.


ÁÁÁÁÁ NINCS
activision egy nyomorek zsido szar
ertem mar hogy miert nincsen public chat sc2-ben
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 03:36pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2010 09:34pm)
ÁÁÁÁÁ NINCS
activision egy nyomorek zsido szar
ertem mar hogy miert nincsen public chat sc2-ben


a faszt zsidó... fps gameknél legalábbis nem... arról hogy az sc2ben a blizz letolja az activisiont mert nagyobb arról nem tehetnek. -_-
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 03:37pm
Quote (uberpro123 @ 16 Aug 2010 23:36)
a faszt zsidó... fps gameknél legalábbis nem... arról hogy az sc2ben a blizz letolja az activisiont mert nagyobb arról nem tehetnek. -_-


cod6ot jól elbaszta pedig. :wacko:
/oli, te amugy miert nem vetted meg?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 03:38pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2010 09:37pm)
cod6ot jól elbaszta pedig. :wacko:
/oli, te amugy miert nem vetted meg?


lol...
mit vártatok a cod6-tól? hogy majd 1000x jobb lesz mint a cod2-4-5?
az 5 már egy szar volt akkor a 6-tól mit vártatok? majd az lesz az istenkirály?
/e de ezt a topicot ne basszus szét a coddal, menjünk a care topicba ink.

This post was edited by uberpro123 on Aug 16 2010 03:39pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 03:39pm
Quote (uberpro123 @ Aug 16 2010 11:36pm)
a faszt zsidó... fps gameknél legalábbis nem... arról hogy az sc2ben a blizz letolja az activisiont mert nagyobb arról nem tehetnek. -_-


nem a faszt nem...az ő ötletük volt,hogy drágábban kezdik el árulni pl. a COD 6-ot,és megnézik,hogy így mennyire változnak az eladások
már vannak olyan terveik,hogy havidíjassá kéne tenni a codot, a főnök meg folyamatosan sír,hogy túl olcsóak a játékok
hát elhúznak a kurva anyjukba
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 03:44pm
Quote (Saenchai @ Aug 16 2010 09:39pm)
nem a faszt nem...az ő ötletük volt,hogy drágábban kezdik el árulni pl. a COD 6-ot,és megnézik,hogy így mennyire változnak az eladások
már vannak olyan terveik,hogy havidíjassá kéne tenni a codot, a főnök meg folyamatosan sír,hogy túl olcsóak a játékok
hát elhúznak a kurva anyjukba


Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001012724Next
Add Reply New Topic New Poll