Quote (Saenchai @ Aug 16 2010 09:39pm)
nem a faszt nem...az ő ötletük volt,hogy drágábban kezdik el árulni pl. a COD 6-ot,és megnézik,hogy így mennyire változnak az eladások
már vannak olyan terveik,hogy havidíjassá kéne tenni a codot, a főnök meg folyamatosan sír,hogy túl olcsóak a játékok
hát elhúznak a kurva anyjukba
Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.