d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1979899100101410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 04:28am
lol 440ftért rendeltem egy punpa fejet és a srác visszahívott miatta :D

vannak itt még becsületes kiskereskedők!
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 5 2010 04:29am
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 11:28)
lol 440ftért rendeltem egy punpa fejet és a srác visszahívott miatta :D

vannak itt még becsületes kiskereskedők!


pont az kell nekem is
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 04:33am
Quote (Imdeth @ Jul 5 2010 11:29am)
pont az kell nekem is


szted a benzinkuti kompresszorba bele tudok csempészni egy átalakító fejet? :D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 5 2010 04:58am
Quote (szabika @ Jul 5 2010 10:28am)
lol 440ftért rendeltem egy punpa fejet és a srác visszahívott miatta :D

vannak itt még becsületes kiskereskedők!


puMpa

Quote (szabika @ Jul 5 2010 10:33am)
szted a benzinkuti kompresszorba bele tudok csempészni egy átalakító fejet? :D


be, én is úgy szoktam régebben, amíg még nem tértem rá az autószelepes belsőre :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 05:01am
Quote (SamLee @ Jul 5 2010 11:58am)
puMpa



be, én is úgy szoktam régebben, amíg még nem tértem rá az autószelepes belsőre :)


jspn az punpa, ne kötekedj miért -_-
bízom benne, épp olvasgatom critical mass forumot, hogy hol enged a kompresszor 6 bar fölé fujni
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 5 2010 05:13am
Quote (szabika @ Jul 5 2010 11:01am)
jspn az punpa, ne kötekedj miért -_-
bízom benne, épp olvasgatom critical mass forumot, hogy hol enged a kompresszor 6 bar fölé fujni


mér akarsz te 6 bar fölé? veseköved van, azt akarod kirázatni? :D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 5 2010 08:12am
Most voltam bicóboltba venni előre-hátra 2.5 ös gumikat meg új belsőt
16500ft lesz mindennel.. 7 re megyek érte...
hát azthittem h megúszom 10ből : D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 5 2010 08:19am
Quote (Xrd @ Jul 5 2010 02:12pm)
Most voltam bicóboltba venni előre-hátra 2.5 ös gumikat meg új belsőt
16500ft lesz mindennel.. 7 re megyek érte...
hát azthittem h megúszom 10ből : D


nem akarok hülyeséget mondani, mert nem montiban utazok, de szerintem madár voltál. nekem kb 6-7 ezer ft-ban volt belsővel, schwalbe erősített defektgátló szalaggal, meg continental defektbiztos gumikkal a sztori. 20-ért jött a két komplett kerekem, felnivel, fűzéssel, centírozással együtt, ráadásul az első agy is cserélve lett.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 5 2010 11:32am
Quote (SamLee @ Jul 5 2010 02:19pm)
nem akarok hülyeséget mondani, mert nem montiban utazok, de szerintem madár voltál.  nekem kb 6-7 ezer ft-ban volt belsővel, schwalbe erősített defektgátló szalaggal, meg continental defektbiztos gumikkal a sztori. 20-ért jött a két komplett kerekem, felnivel, fűzéssel, centírozással együtt, ráadásul az első agy is cserélve lett.


5-6ezer forintos maxxis gumik+ downhillre tervezett megerősített belsők+tárcsafék beállítása és lánc átkenése + a munkadíj

This post was edited by Xrd on Jul 5 2010 11:32am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2010 11:59am
Quote (SamLee @ 5 Jul 2010 16:19)
nem akarok hülyeséget mondani, mert nem montiban utazok, de szerintem madár voltál.  nekem kb 6-7 ezer ft-ban volt belsővel, schwalbe erősített defektgátló szalaggal, meg continental defektbiztos gumikkal a sztori. 20-ért jött a két komplett kerekem, felnivel, fűzéssel, centírozással együtt, ráadásul az első agy is cserélve lett.


Monti teljesen más, ott drága játék a kerék, főleg ha terepezel meg extrémkedsz. Halálos lehet egy szar felni, vagy külső... ^^ Vagy fék >.< Vagy váz : DDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101410Next
Add Reply New Topic New Poll