Quote (SamLee @ 5 Jul 2010 16:19)
nem akarok hülyeséget mondani, mert nem montiban utazok, de szerintem madár voltál. nekem kb 6-7 ezer ft-ban volt belsővel, schwalbe erősített defektgátló szalaggal, meg continental defektbiztos gumikkal a sztori. 20-ért jött a két komplett kerekem, felnivel, fűzéssel, centírozással együtt, ráadásul az első agy is cserélve lett.
Monti teljesen más, ott drága játék a kerék, főleg ha terepezel meg extrémkedsz. Halálos lehet egy szar felni, vagy külső... ^^ Vagy fék >.< Vagy váz : DDDDDDDDDD