d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19798991001011141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 7 2012 05:29am
Spartacus gods of the arena S01
9/10 - latvanyos izgalmas stb ^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 7 2012 11:15am
Quote (GoreKnight9 @ 7 Jan 2012 13:29)
Spartacus gods of the arena S01
9/10 - latvanyos izgalmas stb ^^


blood and sandet is nézzed meg ha még nem láttad, az volt előbb, ez annak az előzménye amit utólag csináltak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 7 2012 11:32am
Quote (hedgehogsword @ 7 Jan 2012 18:15)
blood and sandet is nézzed meg ha még nem láttad, az volt előbb, ez annak az előzménye amit utólag csináltak


ja olvastam de t4i le is szedem
amugy meg a faszomat az nmagos spoilerezo senkihaziakba

This post was edited by GoreKnight9 on Jan 7 2012 11:42am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 7 2012 05:40pm


faszért nem folytatták, legjobb sorozat volt :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 8 2012 01:28pm
na, végeztem a scrubs 8. évaddal is. tovább nem nézem, mivel sok helyen azt írták, hogy a folytatás erőltetett és gagyi.

nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a sorozat. a sok hülye szürreális jelenet, jd + turk bromance, cox karaktere, meg még lehetne sorolni :D

asszem a következő sorozat amit elkezdek, az a chuck lesz.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 8 2012 01:57pm
bnot ravettem, hogy nezzuk meg vegre a wire-t. en mar harmadszorra fogom tolni, annyira jo. meglepett de bnom mondta, hogy ugye folytatjuk?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 8 2012 03:48pm
Quote (ecneB @ Jan 8 2012 09:57pm)
bnot ravettem, hogy nezzuk meg vegre a wire-t. en mar harmadszorra fogom tolni, annyira jo. meglepett de bnom mondta, hogy ugye folytatjuk?


én a 4. évad körül befejeztem a nézését, nem tudatosan, de egyszerűen már nem éreztem rá késztetést, hogy folytassam
de az 1. évad az kibebaszottul epikus
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2012 02:32am
Quote (A122 @ Jan 8 2012 12:40am)
http://www.youtube.com/watch?v=KBg4TtjFmso

faszért nem folytatták, legjobb sorozat volt :(


el is felejtetettem h van ez a sorozat, par reszt elcsiptem a tv-ben es azok mindig bejottek, sztem le is toltom az elso evadot es ramegyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001011141Next
Add Reply New Topic New Poll