na, végeztem a scrubs 8. évaddal is. tovább nem nézem, mivel sok helyen azt írták, hogy a folytatás erőltetett és gagyi.
nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a sorozat. a sok hülye szürreális jelenet, jd + turk bromance, cox karaktere, meg még lehetne sorolni

asszem a következő sorozat amit elkezdek, az a chuck lesz.