http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=45144185&f=54érdemes megsassantani.
Amúgy, csinálni kéne egy necet és egy normális blizzert.

Quote (Anamy @ 23 Jun 2010 20:34)
ismét megmutatta mekkora egy nyomorék
most én voltam bent a light res aura miatt greenday fc amája ellen :unsure: de amugy én sosem vagyok hammeron .
az nem gáz ha Te vagy rajta,. Csak a múltkor belefutottam egy érdekességbe. na mind1
This post was edited by Oberon_os on Jun 23 2010 01:36pm