d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev1979899100101217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 23 2010 01:35pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=45144185&f=54

érdemes megsassantani.
Amúgy, csinálni kéne egy necet és egy normális blizzert. :(

Quote (Anamy @ 23 Jun 2010 20:34)
ismét megmutatta mekkora egy nyomorék

most én voltam bent a light res aura miatt greenday fc amája ellen :unsure:  de amugy én sosem vagyok hammeron .


az nem gáz ha Te vagy rajta,. Csak a múltkor belefutottam egy érdekességbe. na mind1

This post was edited by Oberon_os on Jun 23 2010 01:36pm
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 23 2010 01:36pm
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 21:35)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=45144185&f=54

érdemes megsassantani.
Amúgy, csinálni kéne egy necet és egy normális blizzert. :(


igen, vehetnél pudingnak 1-2 cuccot :d
igazabol csak egy fire reses fcr life mana ring kéne neki
meg fire/light life sck

This post was edited by JS_Bach on Jun 23 2010 01:38pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 23 2010 01:44pm
Quote (JS_Bach @ 23 Jun 2010 20:36)
igen, vehetnél pudingnak 1-2 cuccot :d
igazabol csak egy fire reses fcr life mana ring kéne neki
meg fire/light life sck


fcr-life-fres van, nemtom mana van-e rajta.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 23 2010 01:46pm
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 21:44)
fcr-life-fres van, nemtom mana van-e rajta.


nem is kell rá amugy
nézd meg az sc-it btw ^^
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2010 01:55pm
Quote (JS_Bach @ Jun 23 2010 08:30pm)
te voltál a legkirályabb :dddd


:D
most mivan srácok tök polyén volt nem értem mit kell idegeskedni :(

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2010 02:15pm
Quote (TeXxas @ Jun 23 2010 07:55pm)
:D
most mivan srácok tök polyén volt nem értem mit kell idegeskedni :(


akkor te most peti vagy, vagy ádám?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 23 2010 02:29pm
kedvem van 1-2 tvt-hez :~)
Nincs olyan akinek van es/fb-je vagy bowerje és megbízik bennem annyira,hogy odaadja 1-2 menetre?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2010 03:39pm
1v1 valaki?
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 24 2010 05:14am
iso 1n1/tvt
tex3/qq
euscnl

GOGOGO

This post was edited by TeXxas on Jun 24 2010 05:14am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 24 2010 05:21am
Quote (TeXxas @ 24 Jun 2010 12:14)
iso 1n1/tvt
tex3/qq
euscnl

GOGOGO


játszon veled az anyád
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101217Next
Add Reply New Topic New Poll