☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablos Rövid Kérdések
Prev
1
97
98
99
100
101
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 60585
Replies: 2560
Track Topic
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#981
Apr 24 2010 11:35am
Quote (sutirablo @ 24 Apr 2010 16:15)
ha necroval csinálok egy iron golemet,és resetelem a karit, akkor a golem megmarad vagy eltűnik?
valoszinuleg meghal a golem mivel az iron golem skilled eltunik, de nem teszteltem
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#982
Apr 24 2010 01:53pm
perf eth roll
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#983
Apr 24 2010 02:50pm
vki megöli nekem az ancikat hellen?
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#984
Apr 25 2010 08:17am
Hányszor lehet restatolni tokennel? Van rajta valami korlát?
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#985
Apr 25 2010 08:17am
Quote (Genthor @ Apr 25 2010 03:17pm)
Hányszor lehet restatolni tokennel? Van rajta valami korlát?
a-a
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#986
Apr 25 2010 08:18am
Quote (Genthor @ 25 Apr 2010 16:17)
Hányszor lehet restatolni tokennel? Van rajta valami korlát?
vegtelenszer es nincs
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#987
Apr 25 2010 08:25am
Quote (Floodban @ 25 Apr 2010 16:18)
vegtelenszer es nincs
Ty.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#988
Apr 25 2010 11:03am
Quote (sutirablo @ 24 Apr 2010 16:15)
ha necroval csinálok egy iron golemet,és resetelem a karit, akkor a golem megmarad vagy eltűnik?
eltűnik
Manana
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#989
Apr 25 2010 03:04pm
vhogy megoldható, hogy 1 userrel több diablot is futtassak? meglehetősen kényelmetlen minden alkalommal usert váltani (egy karival telezek, másikkal gyilkolok).
vagy ez legit úton nem kivitelezhető? előre is kösz.
bLmsTR
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold
:
370.00
Warn: 20%
#990
Apr 25 2010 03:06pm
Quote (Manana @ Apr 25 2010 09:04pm)
vhogy megoldható, hogy 1 userrel több diablot is futtassak? meglehetősen kényelmetlen minden alkalommal usert váltani (egy karival telezek, másikkal gyilkolok).
vagy ez legit úton nem kivitelezhető? előre is kösz.
asszem nem lehet erről itt beszélni :S
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
97
98
99
100
101
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact