d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev19798991001014114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 08:48am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Jul 2 2008, 03:47pm)
jspre mindenkepp szukseg lenne akar lesz a goldnak erteke akar nem


y ofc, de szar lenne ha gold alapú lenne.. faszom se akar arannyal üzletelni D:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:49am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 03:48pm)
y ofc, de szar lenne ha gold alapú lenne.. faszom se akar arannyal üzletelni D:


vouch happy.gif
vannak runak meg fg

This post was edited by ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH on Jul 2 2008 08:50am
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 08:50am
wowban van goldnak értéke igaz?
nem lenne jó ha diablo 3 kicsit is a wowra hasonlítana..
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:52am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 03:50pm)
wowban van goldnak értéke igaz?
nem lenne jó ha diablo 3 kicsit is a wowra hasonlítana..


ha csak ebben az egy dologban hasonlit az meg nem is baj....
en ugy tudom van, bar nem wowozok
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 2 2008 08:52am
Quote (mikszer @ Wed, 2 Jul 2008, 15:50)
wowban van goldnak értéke igaz?
nem lenne jó ha diablo 3 kicsit is a wowra hasonlítana..


Pedig mar hasonlit ra egy kicsit.

Mellesleg D2ben is szokas Gamegolddal trade-elni.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:53am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 2 2008, 03:52pm)
Pedig mar hasonlit ra egy kicsit.

Mellesleg D2ben is szokas Gamegolddal trade-elni.


ja, npcknel biggrin.gif
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 08:53am
nekem eddig az a 2 boss nem tetszett annyira ami volt a gameplay videóban.. de majd meglátjuk
remélem jó mapokat csinalnak ^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:54am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 03:53pm)
nekem eddig az a 2 boss nem tetszett annyira ami volt a gameplay videóban.. de majd meglátjuk
remélem jó mapokat csinalnak ^^


remelem meg talalkozunk iden !
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:56am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 03:53pm)
nekem eddig az a 2 boss nem tetszett annyira ami volt a gameplay videóban.. de majd meglátjuk
remélem jó mapokat csinalnak ^^


Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni smile.gif
Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:58am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:56pm)
Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni smile.gif
Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt


dehogynem mert a dragonball elso reszeben is volt az a nagy felszemu akarmi is goku siman elintezte !!!!!!!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001014114Next
Closed New Topic New Poll