Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 03:53pm)
nekem eddig az a 2 boss nem tetszett annyira ami volt a gameplay videóban.. de majd meglátjuk
remélem jó mapokat csinalnak ^^
Bossok nekem sem tetszettek annyira. Főleg, hogy olyan rohadt nagyok, hogy fene se hiszi el hogy a kis pöttöm barbival le lehet őket csapni

Viszont az animáció, ahogy széttépte az egyik karaktert az n1 volt