d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19798991001011006Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 9 2008 09:19am
Quote (MetalLady @ Sat, 9 Aug 2008, 17:08)


o m f g ez nagyonnagy biggrin.gif
Member
Posts: 2,843
Joined: May 26 2006
Gold: 270.00
Aug 9 2008 09:23am
Quote (MetalLady @ Sat, 9 Aug 2008, 17:08)

Geci old, de nagyon birom. =)
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2008 10:40am
Miért nem férfiak adnak tanácsokat a noi magazinok levelezési rovataiban...


Kedves József!

Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Hazasétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor haza értem, nem hittem a szememnek.

A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.

Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá. Kérlek segíts!

Köszönettel: Mónika

=================


Kedves Mónika!

Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegot, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam .





Üdv: József


ZOMG
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2008 10:44am
aztabetyár
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2008 10:45am


joh ezentul editelek biggrin.gif






This post was edited by palacsinta on Aug 9 2008 10:50am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 9 2008 02:37pm
Gl for watching. smile.gif

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 9 2008 02:39pm
Quote (Genthor @ Sat, 9 Aug 2008, 22:37)
Gl for watching. smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=GPmoHcP6CfY


1:20
omfg biggrin.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 9 2008 02:49pm
Quote (Genthor @ Sat, 9 Aug 2008, 21:37)
Gl for watching. smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=GPmoHcP6CfY


nem tudtam végignézni smile.gif
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2008 02:56pm
Quote (Genthor @ Sat, 9 Aug 2008, 22:37)
Gl for watching. smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=GPmoHcP6CfY


lattam mar az indexen anno.
Member
Posts: 1,114
Joined: Jun 8 2006
Gold: 13,045.00
Aug 9 2008 03:09pm
Quote (palacsinta @ Sat, Aug 9 2008, 04:44pm)
aztabetyár
http://www.youtube.com/watch?v=A3CzptgIvcU&fmt=18


ez ilyen hit gyülekezete féleség? biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001011006Next
Closed New Topic New Poll