d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1979899100101162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 27 2009 11:06am
valaki tudna adni valami oldalt ahol meglehetnézni/"megvenni" a bleach movie 2-t ? esetleg 3 at is ?smile.gif
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 27 2009 02:21pm
Quote (jspogmg @ Fri, Feb 27 2009, 05:06pm)
valaki tudna adni valami oldalt ahol meglehetnézni/"megvenni" a bleach movie 2-t ? esetleg 3 at is ?smile.gif


naa valaki ohmy.gif
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 12,666.00
Feb 27 2009 03:13pm
Bleach movie 2. Diamond Dust Rebellion

4 részletben : http://www.narutowire.com/853/Bleach-Diamond-Dust-Rebellion

itt jobb oldalt kiválaszthatod milyen programmal / lejátszóval szeretnéd megnézni

de Megavideon talán van egyben is

a 3. movie japánban is nemrég jött ki ugyhogy arra még várunk


Edit : Megavideon ezt találtam,de nincs rá garancia hogy nem szakítja meg a szokásos 72 perc lejártakor,feltéve ha nincs ott premium accod.

http://www.megavideo.com/?v=EHODSJ78


This post was edited by Khupak on Feb 27 2009 03:19pm
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 27 2009 04:16pm
Quote (Khupak @ Fri, Feb 27 2009, 09:13pm)
Bleach movie 2. Diamond Dust Rebellion

4 részletben : http://www.narutowire.com/853/Bleach-Diamond-Dust-Rebellion

itt jobb oldalt kiválaszthatod milyen programmal / lejátszóval szeretnéd megnézni

de Megavideon talán van egyben is

a 3. movie japánban is nemrég jött ki ugyhogy arra még várunk


Edit : Megavideon ezt találtam,de nincs rá garancia hogy nem szakítja meg a szokásos 72 perc lejártakor,feltéve ha nincs ott premium accod.

http://www.megavideo.com/?v=EHODSJ78


már megvan, de azért köszönöm amugy megnéztem és nagyon jó volt! smile.gif a 3 is remélem ien lessz smile.gif
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 04:23am
Quote (Khupak @ Fri, Feb 27 2009, 09:13pm)
Bleach movie 2. Diamond Dust Rebellion

4 részletben : http://www.narutowire.com/853/Bleach-Diamond-Dust-Rebellion

itt jobb oldalt kiválaszthatod milyen programmal / lejátszóval szeretnéd megnézni

de Megavideon talán van egyben is

a 3. movie japánban is nemrég jött ki ugyhogy arra még várunk


Edit : Megavideon ezt találtam,de nincs rá garancia hogy nem szakítja meg a szokásos 72 perc lejártakor,feltéve ha nincs ott premium accod.

http://www.megavideo.com/?v=EHODSJ78


mondjuk azt nem értettem benne hogy ichigonak még amikor a közepe fele lehetősége lett volna megölni kusakat , bankai mellé mérnem szedte elő a hollow maszkját is? simán bezúzhatta volna ohmy.gif
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 12,666.00
Feb 28 2009 05:28am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 11:23)
mondjuk azt nem értettem benne hogy ichigonak még amikor a közepe fele lehetősége lett volna megölni kusakat , bankai mellé mérnem szedte elő a hollow maszkját is? simán bezúzhatta volna ohmy.gif


biztos nem akarták hogy minden skilljét ellőjje már a közepén biggrin.gif

amikor a film japánban kijött viszonylag még új volt a Bankai+Maszk ugyhogy a végére tartogatták, szerintem
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 05:34am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 11:28am)
biztos nem akarták hogy minden skilljét ellőjje már a közepén biggrin.gif

amikor a film japánban kijött viszonylag még új volt a Bankai+Maszk ugyhogy a végére tartogatták, szerintem


lehet, olyat olvastam h még nemvoltak ekkor hueco mundoban, tehát nemharcolt grimjowwal se, és még lehet hogy él a 11 másodperces korlátja
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 12,666.00
Feb 28 2009 05:37am
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 12:34)
lehet, olyat olvastam h még nemvoltak ekkor hueco mundoban, tehát nemharcolt grimjowwal se, és még lehet hogy él a 11 másodperces korlátja


kb. 150-154 körüli részeknél jött ki a film , ott még nem volt annyira jani a maszkkal
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 05:48am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 11:37am)
kb. 150-154 körüli részeknél jött ki a film , ott még nem volt annyira jani a maszkkal


mondjuk azon gondolkodtam, hogy mérnem rakták be a kapitányok listályába eggyik oldalon se amagai-t, végtére is kapitány volt de sehol semmi info róla
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 05:51am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 01:48pm)
mondjuk azon gondolkodtam, hogy mérnem rakták be a kapitányok listályába eggyik oldalon se amagai-t, végtére is kapitány volt de sehol semmi info róla


mert az fillér volt, nem tartozik az eredeti történethez
Go Back To Magyar Topic List
Prev1979899100101162Next
Add Reply New Topic New Poll