d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev19798991001011311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 03:03pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:59)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/rawensi.png

rate


n1
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 03:04pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 09:03pm)
n1


Remélem nem vetted magadra biggrin.gif Mint már mondtma, gfx skilljeiden kívül nekem semmi bajom veled xd
Csak most igy viccesnek találtam ezt xd
Nem, nem mentegetőzés, seriousness.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 18 2008 08:46am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 18 2008 09:02am
Quote (TheStriker @ Tue, 18 Mar 2008, 15:46)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/bj.png


Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:02)
Sztem a hunsub már megismert annyira 1 év alatt, hogy én mindig mindent kimondok *leirok ^^


Blooowjob, hows that? Most csiniztem. wub.gif
Amugy thx Olivér, Mark csinálta smile.gif
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 18 2008 09:53am
rate az enyémet plox, lehet kicsit szar, de 5 perc alatt összedobtam smile.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 18 2008 09:55am
Quote (Rawen @ Tue, Mar 18 2008, 03:02pm)


Nem válaszolt rá senki, gondoltam miért ne, ugyis +1 ^^
ÉNAKAROMITTENEBBENATOPICBANAZELSŐPOSTOTASZÁZADIKOLDALON
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Mar 18 2008 10:07am
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 09:59pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/rawensig.png

rate


hát ez nem tetszik annyira ^^
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 18 2008 10:18am
Quote (Bazsa7 @ Tue, Mar 18 2008, 04:07pm)
hát ez nem tetszik annyira ^^


Semmi gond Bazsa.
Gg, spam 1 icipicit, mindjárt 100 oldal ^^

This post was edited by TheStriker on Mar 18 2008 10:19am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 18 2008 10:21am
Quote (TheStriker @ Tue, 18 Mar 2008, 17:18)
Semmi gond Bazsa.
Gg, spam 1 icipicit, mindjárt 100 oldal ^^


nálam,csak 40, 50post/page rulz

btw áj dont liek it sad.gif

/e: rateingeld Koni a kurrentem,régen csináltattam,de te még nem rate-ingelted akkor se tongue.gif

és pluszegy for you

This post was edited by H4xooR on Mar 18 2008 10:22am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 18 2008 10:23am
nvm

This post was edited by Fuxy0415 on Mar 18 2008 10:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19798991001011311Next
Closed New Topic New Poll