Quote (TheStriker @ Tue, 18 Mar 2008, 17:18)
Semmi gond Bazsa.
Gg, spam 1 icipicit, mindjárt 100 oldal ^^
nálam,csak 40, 50post/page rulz
btw áj dont liek it

/e: rateingeld Koni a kurrentem,régen csináltattam,de te még nem rate-ingelted akkor se

és pluszegy for you
This post was edited by H4xooR on Mar 18 2008 10:22am