d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev19739749759769772492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 24 2012 11:16am
Quote (Rawen @ Feb 24 2012 06:12pm)
milliárd a helyes szó


egészen biztos vagyok benne, hogy az ezermillió a hivatalos, a milliárd pedig a szleng
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 24 2012 11:18am
Quote (Taszilo.^ @ 24 Feb 2012 19:16)
egészen biztos vagyok benne, hogy az ezermillió a hivatalos, a milliárd pedig a szleng


Tőszám Milliárd
Sorszám Milliárdodik

aha
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 24 2012 11:25am
Quote (ElCapitano @ Feb 24 2012 06:18pm)
Tőszám  Milliárd
Sorszám  Milliárdodik

aha


http://hu.wikipedia.org/wiki/Milli%C3%A1rd
http://hu.wikipedia.org/wiki/R%C3%B6vid_%C3%A9s_hossz%C3%BA_sk%C3%A1la

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 24 2012 11:44am
Quote (Taszilo.^ @ 24 Feb 2012 19:25)


Nem nyitja meg a linket és lusta vagyok kimásolni, your argument is invalid.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 24 2012 11:54am
Quote (Rawen @ 24 Feb 2012 19:12)
milliárd a helyes szó


this

Quote (Taszilo.^ @ 24 Feb 2012 19:16)
egészen biztos vagyok benne, hogy az ezermillió a hivatalos, a milliárd pedig a szleng


not

Quote (Taszilo.^ @ 24 Feb 2012 19:25)


nagyon okos vagy. a millió meg ezerszer ezret jelent, szval a milliárd ezerszer ezerszer ezer hivatalosan. oh w8 mégse, te vagy a hülye.
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Feb 24 2012 12:45pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 24 2012 05:16pm)
egészen biztos vagyok benne, hogy az ezermillió a hivatalos, a milliárd pedig a szleng



avagy
Code
http://soniamdisappointplz.deviantart.com/art/Son-I-am-Disappoint-151888154


Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Feb 26 2012 12:23am
"így kell kikapcsolni egy macskát"
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 26 2012 12:56am
Quote (Szerintem @ 26 Feb 2012 07:23)
"így kell kikapcsolni  egy macskát"
http://www.utos.me/wp-content/uploads/igy-kell-kikapcsolni-egy-macskat.gif


kösz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 26 2012 01:24am
Quote (Szerintem @ 26 Feb 2012 07:23)
"így kell kikapcsolni  egy macskát"
http://www.utos.me/wp-content/uploads/igy-kell-kikapcsolni-egy-macskat.gif


ezt ismertem, az állatorvos azt mondta, hogy ez azért van, mert az anyjuk ott fogja meg őket amikor cipeli egyik helyről a másikra, és ezért ösztönösen nyugton maradnak. ez felnőttkorukra sem megy ki belőlük.

simán fel is emelheted annál fogva, nem fáj nekik.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 26 2012 01:24am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 26 2012 01:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19739749759769772492Next
Add Reply New Topic New Poll