Quote (bajcli @ 4 Oct 2017 08:08)
en nemtom, nekem az elso resz felenel ki kellett nyomnom, mert baromira idegesitett
aztan masodik nekifutasra megneztem a masodik vegeig, ra par napra meg igy elkezdtem viszonylag rendszeresen nezni (bar nem az az igazi bingewatching megy), mert epp nem nezek semmi mast
igy, hogy kicsit magamra eroszakoltam, egy 6-7/10et mar adok ra, rohogtem is rajta parszor, meg azt veszem eszre, hogy kivancsi vagyok, mi lesz a tobbi reszben, de igy nem nagyon fosom ossze magam a zsenialitasatol, szoval meg mindig nem ertem ezt a nagy kultuszt korulotte
lehet, hogy csak nem vagyok eleg bolcsesz vagy eleg BMEs hozza
<insert copypasta here>