d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19729739749759761141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 4 2017 12:08am
en nemtom, nekem az elso resz felenel ki kellett nyomnom, mert baromira idegesitett

aztan masodik nekifutasra megneztem a masodik vegeig, ra par napra meg igy elkezdtem viszonylag rendszeresen nezni (bar nem az az igazi bingewatching megy), mert epp nem nezek semmi mast

igy, hogy kicsit magamra eroszakoltam, egy 6-7/10et mar adok ra, rohogtem is rajta parszor, meg azt veszem eszre, hogy kivancsi vagyok, mi lesz a tobbi reszben, de igy nem nagyon fosom ossze magam a zsenialitasatol, szoval meg mindig nem ertem ezt a nagy kultuszt korulotte

lehet, hogy csak nem vagyok eleg bolcsesz vagy eleg BMEs hozza
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 4 2017 01:15am
en valamelyik nyaron toltam be ket evadot, mikor kint voltak, mert nem volt semmi jobb dolgom, nekem se jott be annyira az elso par resz utan, de azert folytattam
ezt az evadot 2-3 reszig neztem minden heten, aztan azota igy 2-3 reszenkent, asszem most harom hettel vagyok lemaradva, majd valamikor betolom
szerintem a sajat kategoriajaban jo (bar tbh nem neztem sose futuramat pl, nemtom mi esik hozza meg kozel), de a fanbase az ilyen top5 ebola all time
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2017 01:27am
Sztem az existential poenok miatt jo a r&m, az ilyen nihilista generacios jellege miatt jo meg nepszeru szerintem, mert mindenki megakar halni lately
A fanbase meg tenyleg ebolas rak eccel fuszerezve
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 4 2017 01:58am
Quote (bajcli @ 4 Oct 2017 08:08)
en nemtom, nekem az elso resz felenel ki kellett nyomnom, mert baromira idegesitett

aztan masodik nekifutasra megneztem a masodik vegeig, ra par napra meg igy elkezdtem viszonylag rendszeresen nezni (bar nem az az igazi bingewatching megy), mert epp nem nezek semmi mast

igy, hogy kicsit magamra eroszakoltam, egy 6-7/10et mar adok ra, rohogtem is rajta parszor, meg azt veszem eszre, hogy kivancsi vagyok, mi lesz a tobbi reszben, de igy nem nagyon fosom ossze magam a zsenialitasatol, szoval meg mindig nem ertem ezt a nagy kultuszt korulotte

lehet, hogy csak nem vagyok eleg bolcsesz vagy eleg BMEs hozza


<insert copypasta here>
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 5 2017 11:48pm
Erre kíváncsi leszek:

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 6 2017 09:04am
2x keztem el nezni a sense8-et, de keptelen vagyok tuljutni az elso reszen
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 6 2017 09:05am

megint kell majd szerezzek ganjat :S


Quote (Flutter @ 6 Oct 2017 17:04)
2x keztem el nezni a sense8-et, de keptelen vagyok tuljutni az elso reszen


akkor ne eroltesd tovabb
annyi jo material van, folosleges leragadni egyen :D

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 6 2017 09:05am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 6 2017 11:57am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 6 2017 04:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=-pdlqV4fo68
megint kell majd szerezzek ganjat :S




akkor ne eroltesd tovabb
annyi jo material van, folosleges leragadni egyen :D


taboot nezem helyette
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 7 2017 05:58am
dragon ball hype
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 7 2017 06:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Oct 2017 12:58)
dragon ball hype


Go Back To Magyar Topic List
Prev19729739749759761141Next
Add Reply New Topic New Poll