Quote (Vismajor @ 23 Mar 2011 18:28)
Cíberpunk imádja a ferdéket? Már nem emlékszem
http://tehgiraffe.com/pix/2005/12/1135652665-75281650_2f832fd424.jpg
Én is össze-vissza, szét-össze vagyok a ferdeszeműekért de spec ez nem vmi szép.
Na itt egy csini darab:
wtf?! images resize... na pill
This post was edited by ScorpionLord on Mar 23 2011 03:34pm