d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev196979899100231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 13 2016 12:02am
Quote (TrollBoss @ 13 Oct 2016 07:59)
én mindig azon merengek el, hogy milyen lenne ha már nem lennék

így pactot kötsz a kaszással hogy hagyjon megnézni mi lenne azután miután eltávozol, kinek hiányoznál, hogy boldogulnak nélküled az életben
mindig arra jutok ki hogy ha most így off lennék, szar lenne 2 hétig, aztán mindenki így elfeledne a picsába, mert nem csináltam semmi olyan maradandót amit így meg lehetne ragadni, és ilyen max 1 év után már nem is emlegetnének fel

meg hogy így hány "barátod" lenne ott a búcsúztatáson


naja
szuleimnek eszebe jutnek kesobb is
nem levo barataimnak meg most se jutok az eszebe
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2016 12:06am
Quote (TrollBoss @ Oct 13 2016 06:59am)
én mindig azon merengek el, hogy milyen lenne ha már nem lennék

így pactot kötsz a kaszással hogy hagyjon megnézni mi lenne azután miután eltávozol, kinek hiányoznál, hogy boldogulnak nélküled az életben
mindig arra jutok ki hogy ha most így off lennék, szar lenne 2 hétig, aztán mindenki így elfeledne a picsába, mert nem csináltam semmi olyan maradandót amit így meg lehetne ragadni, és ilyen max 1 év után már nem is emlegetnének fel

meg hogy így hány "barátod" lenne ott a búcsúztatáson
mi mindent megtettél másoknak, és így ott sem lennének, mert nem tartanak annyira nagyra hogy eljöjjenek a temedésedre


Ket hetnel tovabb fognak emlekezni rad, mivel több ideig tart szetosztani a vagyonodat.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2016 01:07am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 13 2016 07:45am)


En mar 23 evesen is keszen allok.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 13 2016 01:20am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 13 2016 09:07am)
En mar 23 evesen is keszen allok.


szuletesem elott is keszen alltam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 13 2016 01:27am
Quote (Coolface @ Oct 13 2016 08:20am)
szuletesem elott is keszen alltam


nem tudom elképzelni hogy lehettem én az első a gecik közül akik célbaértek


Quote (TrollBoss @ Oct 13 2016 06:59am)
én mindig azon merengek el, hogy milyen lenne ha már nem lennék

így pactot kötsz a kaszással hogy hagyjon megnézni mi lenne azután miután eltávozol, kinek hiányoznál, hogy boldogulnak nélküled az életben
mindig arra jutok ki hogy ha most így off lennék, szar lenne 2 hétig, aztán mindenki így elfeledne a picsába, mert nem csináltam semmi olyan maradandót amit így meg lehetne ragadni, és ilyen max 1 év után már nem is emlegetnének fel

meg hogy így hány "barátod" lenne ott a búcsúztatáson
mi mindent megtettél másoknak, és így ott sem lennének, mert nem tartanak annyira nagyra hogy eljöjjenek a temedésedre


hmm
én ezen nem gondolkodtam

anyámék sírnának h failed lett az egyik 'nevelj fel egy gyereket egészséges felnőtté' küldijük
mondjuk már kisírták magukat miatta sztem, szóval lehet nekik is csak megkönnyebbülés lenne all in all

mondjuk én nem vágyom ilyenre, h maradandót alkossak sztem
meg hogy emlékezzenek rám
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 13 2016 11:39pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 Oct 2016 07:06)
Ket hetnel tovabb fognak emlekezni rad, mivel több ideig tart szetosztani a vagyonodat.


Gold: 3,019.00
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 13 2016 11:51pm
vettem két eurojackpotot

ha nem nyerek elkezdem írni a szakdogámat XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2016 11:59pm
szabin vagyok
9től meeting
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 14 2016 12:10am
Quote (jarabekg @ Oct 14 2016 06:51am)
vettem két eurojackpotot

ha nem nyerek elkezdem írni a szakdogámat XD


jövőhéten veszek én is párat
jó lenne má nem csinálni semmit faszom
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100231Next
Add Reply New Topic New Poll