Quote (Coolface @ Oct 13 2016 08:20am)
szuletesem elott is keszen alltam
nem tudom elképzelni hogy lehettem én az első a gecik közül akik célbaértek
Quote (TrollBoss @ Oct 13 2016 06:59am)
én mindig azon merengek el, hogy milyen lenne ha már nem lennék
így pactot kötsz a kaszással hogy hagyjon megnézni mi lenne azután miután eltávozol, kinek hiányoznál, hogy boldogulnak nélküled az életben
mindig arra jutok ki hogy ha most így off lennék, szar lenne 2 hétig, aztán mindenki így elfeledne a picsába, mert nem csináltam semmi olyan maradandót amit így meg lehetne ragadni, és ilyen max 1 év után már nem is emlegetnének fel
meg hogy így hány "barátod" lenne ott a búcsúztatáson
mi mindent megtettél másoknak, és így ott sem lennének, mert nem tartanak annyira nagyra hogy eljöjjenek a temedésedre
hmm
én ezen nem gondolkodtam
anyámék sírnának h failed lett az egyik 'nevelj fel egy gyereket egészséges felnőtté' küldijük
mondjuk már kisírták magukat miatta sztem, szóval lehet nekik is csak megkönnyebbülés lenne all in all
mondjuk én nem vágyom ilyenre, h maradandót alkossak sztem
meg hogy emlékezzenek rám