Quote (Jancsipapa @ Mar 14 2016 08:20am)
nem tudok kikelni az ágyból
++
végre szabadság +szabadnapok, telefont lenémítottam, most keltem 11kor, végig aludtam több mint 10 órát és még az idő is jó, senkinek sem volt még csak esélye sem felkelteni
most rendelek valami kaját reggelire és délután 2ig fetrengeni fogok