d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1969798991004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2015 08:29am
amióta lajo bevezette a nácizmust azóta nincsenek igazi jó szaftos anyázások, pedig azokon lehetett a legjobbakat röhögni. 'nuff said :S
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:19)
Nincsen semmiféle fogadtatás, ne legyen értelmi fogyatékos az új arc és nem lesz vele semmi baj. Hunindex is full random volt, aztán semmi gáz nem volt vele soha.


2010 óta postolt ide 2213-at, soha egy hosszabb eszmecserében nem vett részt. Néha van 1 hozzászólása valamihez 2 sorban és ennyi.
Szerintem pm-ben többet írt, mint a subra, pedig nem sokat pmeltünk...

De például Volvodkával mi a probléma? Miért kellett köcsögnek lennie vele?
Leírta, hogy azért nem ír máshova, mert máshol mindenki bunkó vele.
Hajlandó volt hozzászólni valamihez, erre csak úgy random lekurvázta valamelyik.
Nála mi volt a gond? Szerinted értelmi fogyatékos és megérdemelte, hogy elüldözték páran?

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:30am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:28)
Mi számít értelmi fogyatékosnak?

Az hogy pl. Jobbikos? Vagy vallásos? Szar a humora? Kellene neki egy waypoint? Magas fokú toleranci van általában az újakkal szemben. :D


kezdetnek jó ha nincs tele minden postja hangulatjelekkel
ne érezze úgy magát day 1 mintha itt lenne már évek óta
ne törjön össze a kis lelke, ha kap egy anyád XD postot
meg lehet szar humora, csak ne szarja tele vele az aktuális topicot, pláne ha kinyilvánítják a nemtetszésüket az emberek, vaneknak se egyből a takarodj anyádba jött, hanem irták már vagy tizen neki, hogy hagyja abba, de csak nem, ilyenkor már nem fogja a 11. ember is szépen megkérni.

vallásos ember meg nem tudom hol lett elküldve a picsába, max nem értettek vele egyet (ilyen tass lepedőben énekel ésatöbbi inkább vicces, mintsem tényleg sértés)
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 16:29)
2010 óta postolt ide 2213-at, soha egy hosszabb eszmecserében nem vett részt. Néha van 1 hozzászólása valamihez 2 sorban és ennyi.
Szerintem pm-ben többet írt, mint a subra, pedig nem sokat pmeltünk...

De például Volvodkával mi a probléma? Miért kellett köcsögnek lennie vele?
Leírta, hogy azért nem ír máshova, mert máshol mindenki bunkó vele.
Hajlandó volt hozzászólni valamihez, erre csak úgy random lekurvázta valamelyik.
Nála mi volt a gond? Szerinted értelmi fogyatékos és megérdemelte, hogy elüldözték páran?


nem 2010 óta van itt, másrészt meg tök mindegy, hogy mennyit postol, vanekból 2 post is elég volt ahhoz, hogy legyen tizenkét áttétem a májamban, meg hamár vaneknál járunk nem mintha ő a négyezer postja alatt érdemben részt vett volna bármilyen eszmecserében a hülyeségen kívül

volvodkával semmi problémám nincsen én szvsz szeretném ha többet postolna
de most az, hogy lekurváznak az interneten, ignorálja azt csá (egyébként meg nem üldözték el, kezd azért kibontakozni)

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 16 2015 08:34am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:30)
ne törjön össze a kis lelke, ha kap egy anyád XD postot


Odamész egy idegen helyre, ahol még nem ismered a szokásokat.
Odatolnak neked egy "anyádat". Hogy érzed magad? Nem ismered a helyi szokásokat, csak ez így megkapod egy sima postra, amire a társaság azt hiszi vicces.

Vagy elkönyveled őket bunkónak és elmész vagy kiállsz magadért. Ha kiállsz magadért, akkor meg húszan küldenek el az anyádba.
Egy kívülálló friss ember szerinted ebből mit vesz le?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:36am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 16:35)
Odamész egy idegen helyre, ahol még nem ismered a szokásokat.
Odatolnak neked egy "anyádat". Hogy érzed magad? Nem ismered a helyi szokásokat, csak ez így megkapod egy sima postra, amire a társaság azt hiszi vicces.

Vagy elkönyveled őket bunkónak és elmész vagy kiállsz magadért. Ha kiállsz magadért, akkor meg húszan küldenek el az anyádba.
Egy kívülálló friss ember szerinted ebből mit vesz le?


valószínűleg felmérem a helyzetet, hogy ez most mi lehetett és mérlegelek, hogy hogy reagáljak?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 16 2015 03:30pm)
kezdetnek jó ha nincs tele minden postja hangulatjelekkel
ne érezze úgy magát day 1 mintha itt lenne már évek óta
ne törjön össze a kis lelke, ha kap egy anyád XD postot
meg lehet szar humora, csak ne szarja tele vele az aktuális topicot, pláne ha kinyilvánítják a nemtetszésüket az emberek, vaneknak se egyből a takarodj anyádba jött, hanem irták már vagy tizen neki, hogy hagyja abba, de csak nem, ilyenkor már nem fogja a 9. ember is szépen megkérni.

vallásos ember meg nem tudom hol lett elküldve a picsába, max nem értettek vele egyet (ilyen tass lepedőben énekel ésatöbbi inkább vicces, mintsem tényleg sértés


Van itt olyan user, aki évekig mást se csinált csak ilyeneket írt, hogy:

spam4spam
sadgfhfagf és hasonlók
xd

és emellett ott flamelt, ahol tudott.

Szomorú, hogy egy ilyen nem akad fenn az értelmi fogyatékos rostán, de aki nyit egy topicot D2 walkról, annak addig spammelik a topicját, amíg be nem zárja egy mod.

This post was edited by -joey- on Jun 16 2015 08:39am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 16 2015 08:39am
toborozzunk uj elemeket negychanrol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:30)
nem 2010 óta van itt


Hanem?


Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:30)
vanekból 2 post is elég volt ahhoz, hogy legyen tizenkét áttétem a májamban, meg hamár vaneknál járunk nem mintha ő a négyezer postja alatt érdemben részt vett volna bármilyen eszmecserében a hülyeségen kívül


A vanek effektusnak te voltál az egyik fő mozgatórugója, mert mindenhova mentél és ugattál neki. Ha nem szóltál hozzá, akkor kimerült az egész a vicces képes topic tönkretételében, de alavetően te folyamatosan gerjesztetted a szart.
Az egyik fő okozója voltál az egésznek. Ha kibírtad volna, hogy ne szólj be neki oldalakon keresztül, akkor tizedennyi nem lett volna az egész.
Napi menetrend szerint azzal indult, hogy nekikezdtél flamelni, és hónapok alatt sem voltál képes megtanulni, hogy úgysem hagyja magát és mindig reagálni fog. Pedig tényleg csak ennyi lett volna az egész.
Pontosan tudtad, hogy ha beugatsz mi következik, mindenki tudta.

Szóval a vanekes agyhalál egy gyűjtőfogalom, amiben a te felelősséget az egyik legnagyobb.


Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:30)
de most az, hogy lekurváznak az interneten, ignorálja azt csá


De van aki nem tudja és nem is akarja.Meg mi az már, hogy ignorálja, ha lekurvázzák...
Talán inkább menjen vissza az anyjába az, aki lekurvázza a másikat csak úgy szórakozásból.


Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jun 2015 16:36)
valószínűleg felmérem a helyzetet, hogy ez most mi lehetett és mérlegelek, hogy hogy reagáljak?


Igen, biztosan így van. Te sem gondolod komolyan.
Kíváncsi lennék, hogy te hogy reagálnál rá, ha elmennél egy fórumra és a 2. posztodra elkezdenek neked anyázni. Te lennél a legnagyobb flamelő állat és utána jönne a mindenki téged anyáz effektus.
Nem kell hozzá sok képzelőerő, csak 0.000001-es szintű empátia.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 16 2015 08:44am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:44am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 16:42)
Hanem?




A vanek effektusnak te voltál az egyik fő mozgatórugója, mert mindenhova mentél és ugattál neki. Ha nem szóltál hozzá, akkor kimerült az egész a vicces képes topic tönkretételében, de alavetően te folyamatosan gerjesztetted a szart.
Az egyik fő okozója voltál az egésznek. Ha kibírtad volna, hogy ne szólj be neki oldalakon keresztül, akkor tizedennyi nem lett volna az egész.
Napi menetrend szerint azzal indult, hogy nekikezdtél flamelni, és hónapok alatt sem voltál képes megtanulni, hogy úgysem hagyja magát és mindig reagálni fog. Pedig tényleg csak ennyi lett volna az egész.
Pontosan tudtad, hogy ha beugatsz mi következik, mindenki tudta.

Szóval a vanekes agyhalál egy gyűjtőfogalom, amiben a te felelősséget az egyik legnagyobb.




De van aki nem tudja és nem is akarja.Meg mi az már, hogy ignorálja, ha lekurvázzák...
Talán inkább menjen vissza az anyjába az, aki lekurvázza a másikat csak úgy szórakozásból.




Igen, biztosan így van. Te sem gondolod komolyan.
Kíváncsi lennék, hogy te hogy reagálnál rá, ha elmennél egy fórumra és a 2. posztodra elkezdenek neked anyázni. Te lennél a legnagyobb flamelő állat és utána jönne a mindenki téged anyáz effektus.
Nem kell hozzá sok képzelőerő, csak 0.000001-es szintű empátia.

cp megszakérti hogy én hogy reagálnék
majd mindjárt el is olvasom a postod csak arénázok

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 16 2015 08:46am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 16 2015 08:45am
megint dzsoi
bazmeg dzsoi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991004765Next
Add Reply New Topic New Poll