d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev196979899100105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 11:46am
Itthon le akartak beszelni a csalad noi tagjai mondván nagyon tolakodó leszolitani valakit az utcán.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 11:47am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2014 19:46)
Itthon le akartak beszelni a csalad noi tagjai mondván nagyon tolakodó leszolitani valakit az utcán.


már keresed a kifogásokat, nem rossz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 11:47am
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 05:46pm)
Itthon le akartak beszelni a csalad noi tagjai mondván nagyon tolakodó leszolitani valakit az utcán.


mondd nekik, hogy először az volt a terv, hogy odamész és kicsapod a faszod
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2014 11:49am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 18:47)
mondd nekik, hogy először az volt a terv, hogy odamész és kicsapod a faszod


Te mit gondolsz errol mester?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 11:53am
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 05:49pm)
Te mit gondolsz errol mester?


én nem mennék oda csak így egy csajhoz, szerintem szánalmas
mármint az utszán

This post was edited by xGurke on Jul 29 2014 11:54am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 29 2014 11:54am
Quote (xGurke @ Jul 29 2014 07:53pm)
én nem mennék oda csak így egy csajhoz, szerintem szánalmas
mármint az utszán


Igen de te nyomorek vagy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 11:57am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 19:53)
én nem mennék oda csak így egy csajhoz, szerintem szánalmas
mármint az utszán


miert?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 29 2014 11:59am
Quote (Rawen @ 29 Jul 2014 15:45)
tegyetek meg engem modnak, én kibasznám vaneket, laciit, nerfhydrat meg seneet, azon kívül mindenki azt csinálna amit akar, jó világ lenne


nézd az animéd és fogd be a pofád
kthxbai
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 12:00pm
Quote (putincykavodka @ Jul 29 2014 05:54pm)
Igen de te nyomorek vagy


mondja ezt ritzinger balázs, aki eddig csak az anyját látta ruha nélkül

Quote (SummertimeClothes @ Jul 29 2014 05:57pm)
miert?


mit mert? amikor emo hajam volt és heti 10 csajt basztam, akkor nap mint nap jöttek oda hozzám villamoson, buszon, metrón csajok, hogy odaadják a számukat,
meg jelöljem be őket myvipen, etc tehát tudom milyen a fasz másik oldalán lenni
és minden alkalommal csak szánalmat éreztem
nem mondom azt, hogy nem lehet így összeszedni pár dugást, de nem tudom, én már nem nyomnám így
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 12:01pm
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 20:00)
mondja ezt ritzinger balázs, aki eddig csak az anyját látta ruha nélkül



mit mert? amikor emo hajam volt és heti 10 csajt basztam, akkor nap mint nap jöttek oda hozzám villamoson, buszon, metrón csajok, hogy odaadják a számukat,
meg jelöljem be őket myvipen, etc tehát tudom milyen a fasz másik oldalán lenni
és minden alkalommal csak szánalmat éreztem
nem mondom azt, hogy nem lehet így összeszedni pár dugást, de nem tudom, én már nem nyomnám így


ertem
sajnalom hogy ilyenen kellett keresztulmenned
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100105Next
Add Reply New Topic New Poll