d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev196979899100249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2015 02:26pm
az utolsó előtti miért vicces? csomó ilyen van, én is pár helyen nyomtatom a kódot
ORM-ek csinálják jellemzően

ja hogy ja, úgy már vicces edit után

This post was edited by Anarkin on Jun 9 2015 02:28pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 02:28pm
Code
// somedev1 - 6/7/02 Adding temporary tracking of Login screen
// somedev2 - 5/22/07 Temporary my ass


Code
// drunk, fix later


Code
#define TRUE FALSE
//Happy debugging suckers


Code
#define NULL (rand() % 2)


Code
Catch (Exception e) {
//who cares?
}


This post was edited by llllllllllll on Jun 9 2015 02:30pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 02:47pm
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 22:23)
btw valaki postoljon már valamit (anarkin, cp)


nem tetszik a benti projekt, lépni akarok.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 02:54pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 9 2015 08:47pm)
nem tetszik a benti projekt, lépni akarok.


Quote (llllllllllll @ Jun 4 2015 08:39pm)
GE-ről tud valaki valamit?
van most egy projektjük, ami érdekel és valószínűleg jelentkezni fogok rá
Healthcare részleg


én is megyek át, már 75%
hogy szerződtek le, 1 évre?

This post was edited by llllllllllll on Jun 9 2015 02:55pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2015 02:57pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jun 2015 21:47)
nem tetszik a benti projekt, lépni akarok.


jó sokáig bírtad :DDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:05pm
Quote (Anarkin @ 9 Jun 2015 22:57)
jó sokáig bírtad :DDD


Nem szeretem, ha át akarnak verni.
Nem erről volt szó eredetileg.
Nem tetszik a társaság. Adtam a dolognak egy hónapot, nem jön be, ez van.

Az előző helyemet imádtam, csak azt a munkát befejeztem, így az nem játszik és ott nincsenek sw fejlesztők, csak az akusztikai szakemberek miatt fejlesztettem ott a programot.

Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 22:54)
én is megyek át, már 75%
hogy szerződtek le, 1 évre?


szeptember végéig bármikor felmondhatok azonnal.
De lehet csak másik projektre megyek át, de meg fogom próbálni, hogy esetleg másik céghez.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2015 03:06pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:06pm
Quote (Anarkin @ Jun 9 2015 08:57pm)
jó sokáig bírtad :DDD


nekem nagyon hypeolják, hogy jöjjek ide én is főállásban, ez a legjobb hely etc, csak gyere ide
de azért előbb meghallgatom cp-t is

Quote (CyberPunk666 @ Jun 9 2015 09:05pm)
Nem szeretem, ha át akarnak verni.
Nem erről volt szó eredetileg.
Nem tetszik a társaság. Adtam a dolognak egy hónapot, nem jön be, ez van.

szeptember végéig bármikor felmondhatok azonnal.
De lehet csak másik projektre megyek át, de meg fogom próbálni, hogy esetleg másik céghez.


jól hangzik
lehet én is úgy fogom, hogy belekezdek, aztán max lelépek
bár ki kéne használni amíg még gyakornok vagyok, hátha tényleg sikerül bejutni GE-hez egy olyan projektre amilyenre szeretnék


írjál már pm-ben, hogy mi a csoport kódod, meg egy két nevet, hogy kikkel vagy, lehet ismerem őket (nem hiszem)

This post was edited by llllllllllll on Jun 9 2015 03:08pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:11pm
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
nekem nagyon hypeolják, hogy jöjjek ide én is főállásban, ez a legjobb hely etc, csak gyere ide
de azért előbb meghallgatom cp-t is


A kihívásokkal teli feladat, a rugalmas munkaidő jelentése itt azt jelenti, hogy 6 előtt nem mész haza, otthonról is tolod, és a projektet elkúrták a németek és ide kitették meghalni.
A csapat próbálja kihozni belőle, amit tud, de itt sajnos nem mondhatok részleteket.

Bent elmondom egy kávé mellett, ha szeretnéd.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 03:13pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 9 2015 09:11pm)
A kihívásokkal teli feladat, a rugalmas munkaidő jelentése itt azt jelenti, hogy 6 előtt nem mész haza, otthonról is tolod, és a projektet elkúrták a németek és ide kitették meghalni.
A csapat próbálja kihozni belőle, amit tud, de itt sajnos nem mondhatok részleteket.

Bent elmondom egy kávé mellett, ha szeretnéd.


csütörtökön vizsgázok, pénteken szívesen meghallgatnám, mert a következő ~2 hétben el kell döntenem az életemet, gyakornokság, részmunkaidő, főállás, msc, etc, úgyhogy tényleg érdekelne
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2015 03:17pm
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
nekem nagyon hypeolják, hogy jöjjek ide én is főállásban, ez a legjobb hely etc, csak gyere ide


egyébként gyakornoki helynek elsőosztályú

Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
bár ki kéne használni amíg még gyakornok vagyok, hátha tényleg sikerül bejutni GE-hez egy olyan projektre amilyenre szeretnék


mindenképpen tarts több vasat a tűzben

Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
írjál már pm-ben, hogy mi a csoport kódod, meg egy két nevet, hogy kikkel vagy, lehet ismerem őket (nem hiszem)


A csoporttal nincs ellentétem, szóval ott nem ilyen jellegű a problémám.
Nincs velük összetűzésem vagy ilyesmi, nehéz megfogalmazni.
Nincs bajom velük, nekik sincs velem, csak egyszerűen nem illünk össze. az előző csapattal nem volt ilyen gond, előfordul az ilyen, bár lehet igazából a motiválatlanság miatt érzem csak így és ez már annak a következménye.


egyébként még két másik gyakornok ismerős áll éppen ugyanígy, mint én.
Egyik csoporttársamnak 500 bruttót + 40 kafetériát ajánlottak, de lehet elmegy máshova 420 bruttóért +10 kafetériáért.
Szóval kb ekkora a probléma.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2015 03:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100249Next
Add Reply New Topic New Poll