Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
nekem nagyon hypeolják, hogy jöjjek ide én is főállásban, ez a legjobb hely etc, csak gyere ide
egyébként gyakornoki helynek elsőosztályú
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
bár ki kéne használni amíg még gyakornok vagyok, hátha tényleg sikerül bejutni GE-hez egy olyan projektre amilyenre szeretnék
mindenképpen tarts több vasat a tűzben
Quote (llllllllllll @ 9 Jun 2015 23:06)
írjál már pm-ben, hogy mi a csoport kódod, meg egy két nevet, hogy kikkel vagy, lehet ismerem őket (nem hiszem)
A csoporttal nincs ellentétem, szóval ott nem ilyen jellegű a problémám.
Nincs velük összetűzésem vagy ilyesmi, nehéz megfogalmazni.
Nincs bajom velük, nekik sincs velem, csak egyszerűen nem illünk össze. az előző csapattal nem volt ilyen gond, előfordul az ilyen, bár lehet igazából a motiválatlanság miatt érzem csak így és ez már annak a következménye.
egyébként még két másik gyakornok ismerős áll éppen ugyanígy, mint én.
Egyik csoporttársamnak 500 bruttót + 40 kafetériát ajánlottak, de lehet elmegy máshova 420 bruttóért +10 kafetériáért.
Szóval kb ekkora a probléma.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2015 03:19pm