d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev196979899100614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 09:01am
Quote (Vismajor @ 3 Jan 2014 14:33)
de kulcsokat tudtam venni...nc
http://4.ii.gl/ENF4pE.png


csacsi öreg medvém
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 4 2014 12:15pm
valami kibaszott esélytelen állásról lehoztunk, de úgy hogy ilyen negyedik voltam és besokalltam, elkezdtem aggresszív kismalacot játszani

dem adrenalin, 14-14-nél ecot hoztunk

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 4 2014 12:20pm
játszottunk egyet
természetesen szoptunk
szécsi közben lement pizzáért, 1.5 kör afk
rákövetkezendő körben véletlenül tkzott
kapott 7 nap pihenőt
jól tolja
megéri vele játszani
nem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2014 01:14pm
Quote (Liliomtipro @ Jan 4 2014 06:20pm)
játszottunk egyet
természetesen szoptunk
szécsi közben lement pizzáért, 1.5 kör afk
rákövetkezendő körben véletlenül tkzott
kapott 7 nap pihenőt
jól tolja
megéri vele játszani
nem


sírjál csak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2014 03:20pm
50x fagyott le a csém mire kiszedtem de annyira büszke vagyok rá, hogy végre lőttem egy értékelhetőt hogy beküldöm az indexnek is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2014 04:09pm
nah ujra teszem a szaros windowst, aztat mondtá h 64 bites rendszert szereti
de ha én itt az egész gépet újrarakom és utána is fos lesz akkor rituálisan felgyújtom a steamet az erkélyen
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2014 04:11pm
Quote (Vismajor @ 4 Jan 2014 23:09)
nah ujra teszem a szaros windowst, aztat mondtá h 64 bites rendszert szereti
de ha én itt az egész gépet újrarakom és utána is fos lesz akkor rituálisan felgyújtom a steamet az erkélyen


Tisztellek amúgy, én a 2. crash után valszeg szétbasztam volna a gépet.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2014 06:46am
Erőt vettem magamon (nem volt nehéz mivel tanulnom kéne) és bekonfigoltam már a játékot magamnak így fél év után.
Leteszteltem, szokatlanul szar volt az irányítás.. hát nem úgy hagytam az egérgyorsítást? Na de legalább lenyomtam egy competitivet egy csapat ruszki szarlámával, még ráncigáló egérrel is toronymagasan első voltam.
16-4
gg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 07:07am
nna



Friss windows, friss minden. Ha most se jó, tökön szúrom magam
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2014 07:07am
Quote (Vismajor @ Jan 4 2014 10:20pm)
50x fagyott le a csém mire kiszedtem de annyira büszke vagyok rá, hogy végre lőttem egy értékelhetőt hogy beküldöm az indexnek is
http://www.youtube.com/watch?v=USSWfJRenz0


nice aim

vezekényi lacika

This post was edited by TrollBoss on Jan 5 2014 07:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100614Next
Add Reply New Topic New Poll