Quote (Vismajor @ 4 Jan 2014 23:09)
nah ujra teszem a szaros windowst, aztat mondtá h 64 bites rendszert szereti
de ha én itt az egész gépet újrarakom és utána is fos lesz akkor rituálisan felgyújtom a steamet az erkélyen
Tisztellek amúgy, én a 2. crash után valszeg szétbasztam volna a gépet.