Quote (sylke @ 24 Nov 2012 11:24)
mp3
ja vagy melyik, a legelsö inferno?
az olyan 5
azta, nemrossz

visszaemlékezek a wizemre... cc cd as nuku, volt rajta 700 allres meg 30k dmgem volt
kb 1 hétig kuporgattam a fegyveremre ami egy 1270 dps-es 2h kék mace volt
inferno a3ba olyan nehéz volt a haladás h stonefort egy egész estés program volt nekem
packoknál rengetegszer bekapcsolt az enrage
amikor visszaemlékezek mindig könny szökik a szemembe...

hiányzonak azok az idők