d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1969798991002299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2012 02:46am

még egy 10 life%-ot viselnék el rajta
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 02:51am
Quote (Hellbundo @ 24 Nov 2012 09:46)
elment 8 millába, köszi te karmawhore


mindtam h ne legyen igazam, a dmg szep volt rajta de abbol indultam ki h crit nelkul offhand az szar
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 04:04am
We are aware that when listing items on the Auction House, there is a chance they may not appear. Relisting the items may cause the original auction to appear, but it will not be possible to bid on it.

Our technicians are aware of this issue and are working to resolve it, we will update this post with more details as soon as we have updated information on it. We apologise for any inconvenience this causes.

#1
3 minutes ago

#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


#1
3 minutes ago


a szerdai karbantartás ota szar az ah.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 04:17am
Hanyas mpnek felelhet meg a nerfek elotti inferno?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 24 2012 04:22am
Quote (fahrii @ 24 Nov 2012 11:17)
Hanyas mpnek felelhet meg a nerfek elotti inferno?


mp 5-6
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2012 04:24am
Quote (fahrii @ Nov 24 2012 10:17am)
Hanyas mpnek felelhet meg a nerfek elotti inferno?


mp3
ja vagy melyik, a legelsö inferno?
az olyan 5

This post was edited by sylke on Nov 24 2012 04:24am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 24 2012 04:31am
Quote (fahrii @ Nov 24 2012 07:06am)
0,25
utolsókat rugja a játék :D


reméljük ah bug miatt van ^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 24 2012 04:44am
Quote (sylke @ 24 Nov 2012 12:24)
mp3
ja vagy melyik, a legelsö inferno?
az olyan 5


hozzátéve, hogy mindenki ordenáré fos gearben rohangált
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 04:59am
Quote (sylke @ 24 Nov 2012 11:24)
mp3
ja vagy melyik, a legelsö inferno?
az olyan 5


azta, nemrossz :D
visszaemlékezek a wizemre... cc cd as nuku, volt rajta 700 allres meg 30k dmgem volt
kb 1 hétig kuporgattam a fegyveremre ami egy 1270 dps-es 2h kék mace volt

inferno a3ba olyan nehéz volt a haladás h stonefort egy egész estés program volt nekem
packoknál rengetegszer bekapcsolt az enrage

amikor visszaemlékezek mindig könny szökik a szemembe... :( hiányzonak azok az idők
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 24 2012 05:04am
Quote (fahrii @ Nov 24 2012 11:59am)
azta, nemrossz :D
visszaemlékezek a wizemre... cc cd as nuku, volt rajta 700 allres meg 30k dmgem volt
kb 1 hétig kuporgattam a fegyveremre ami egy 1270 dps-es 2h kék mace volt

inferno a3ba olyan nehéz volt a haladás h stonefort egy egész estés program volt nekem
packoknál rengetegszer bekapcsolt az enrage

amikor visszaemlékezek mindig könny szökik a szemembe... :( hiányzonak azok az idők


nekem mondod
sorcom inf a2ben 1.0.3ban
http://3.ii.gl/42fLIh.png
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991002299Next
Add Reply New Topic New Poll