Quote (peterqwer @ 29 Jul 2012 17:46)
mi ertelme folyamatosan dietazni/tomegelni ha nem vagy testepito
most ez kicsit olyan kérdés, hogy minek balra és jobbra kanyarodni, ha nem vagy F1 pilóta?
ha vannak céljai az embernek, akkor kell tömegelnie / diétáznia, még akkor is, ha "csak" hobbiból gyúr valaki.
Quote (Tommy_hun @ 29 Jul 2012 11:02)
Hát úgy volt hogy lenyomok 2 hónapos diétát és jöhet tömegelés, viszont most egy darabig tuti nem terhelhetem a lábam, akkor lebelövök egy súly tartó étrendet és úgy edzek egy darabig,
hát, te tudod.
mondjuk állítólag előbb az izom fogy el, de szerintem lehet a felsőtestedet is edzeni addig. még zsírt is lehet égetni.
azért fura lehet 100 kg közelinek lenni

/e:
csak hogy valami izgi is legyen:
http://www.youtube.com/watch?v=-1AvU2BK71Inekem tetszett a videó és valami prominens személy nyithatna ilyen témáknak is egy redboldot.
This post was edited by TassassinHc on Jul 29 2012 11:48am