d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1969798991001257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 29 2012 11:46am
Quote (peterqwer @ 29 Jul 2012 17:46)
mi ertelme folyamatosan dietazni/tomegelni ha nem vagy testepito


most ez kicsit olyan kérdés, hogy minek balra és jobbra kanyarodni, ha nem vagy F1 pilóta?
ha vannak céljai az embernek, akkor kell tömegelnie / diétáznia, még akkor is, ha "csak" hobbiból gyúr valaki.


Quote (Tommy_hun @ 29 Jul 2012 11:02)
Hát úgy volt hogy lenyomok 2 hónapos diétát és jöhet tömegelés, viszont most egy darabig tuti nem terhelhetem a lábam, akkor lebelövök egy súly tartó étrendet és úgy edzek egy darabig,


hát, te tudod.
mondjuk állítólag előbb az izom fogy el, de szerintem lehet a felsőtestedet is edzeni addig. még zsírt is lehet égetni.
azért fura lehet 100 kg közelinek lenni :D


/e:
csak hogy valami izgi is legyen:

http://www.youtube.com/watch?v=-1AvU2BK71I
nekem tetszett a videó és valami prominens személy nyithatna ilyen témáknak is egy redboldot.

This post was edited by TassassinHc on Jul 29 2012 11:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 29 2012 12:56pm
Quote (TassassinHc @ Jul 29 2012 06:46pm)
most ez kicsit olyan kérdés, hogy minek balra és jobbra kanyarodni, ha nem vagy F1 pilóta?
ha vannak céljai az embernek, akkor kell tömegelnie / diétáznia, még akkor is, ha "csak" hobbiból gyúr valaki.


nem feltétlen, mert az átlag embernek szerintem simán jó lenne, ha beáll egy normális edzés/kaja arányra, csak mindenki a "juj, most tömegelek, utána meg szálkásítok" dolgot mantrázza: számomra kérdéses hatékonysággal


Quote (TassassinHc @ Jul 29 2012 06:46pm)


http://www.youtube.com/watch?v=-1AvU2BK71I
nekem tetszett a videó és valami prominens személy nyithatna ilyen témáknak is egy redboldot.


...mert te nem tudsz ...
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 29 2012 01:10pm
Quote (beni @ 29 Jul 2012 20:56)
nem feltétlen, mert az átlag embernek szerintem simán jó lenne, ha beáll egy normális edzés/kaja arányra, csak mindenki a "juj, most tömegelek, utána meg szálkásítok" dolgot mantrázza: számomra kérdéses hatékonysággal 


lehet.
én csak eszem, ahogyan jólesik, amit és amennyit jólesik...

Quote (beni @ 29 Jul 2012 20:56)

...mert te nem tudsz ...


tudni tudok... gondoltam egy prominens személy nyitása utána népszerűbb lesz és tovább marad életben egy ilyen topic.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 29 2012 01:43pm
geciéhes vagyok pihenőnapokon
feels bad man
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 29 2012 01:44pm
Quote (farki @ 29 Jul 2012 21:43)
geciéhes vagyok pihenőnapokon
feels bad man


same here.
mennyi pihenő napot tartasz egy héten?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 29 2012 01:46pm
Quote (TassassinHc @ 29 Jul 2012 20:44)
same here.
mennyi pihenő napot tartasz egy héten?


4
heti 3x edzem
de azon gondolkodtam, hogy amikor 2 pihenőnap van egymás után, akkor az egyiken elmennék bringázni ilyen ~20 km-t
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 29 2012 01:55pm
Quote (farki @ 29 Jul 2012 21:46)
4
heti 3x edzem
de azon gondolkodtam, hogy amikor 2 pihenőnap van egymás után, akkor az egyiken elmennék bringázni ilyen ~20 km-t


20 km szerintem fel sem fog tűnni ^^
ha nem lustálkodom, akkor csak a vasárnap a pihenő. de 3 edzés azért nekem is meg szokott lenni. bár többet szeretnék.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 29 2012 01:57pm
Quote (farki @ Jul 29 2012 08:46pm)
4
heti 3x edzem
de azon gondolkodtam, hogy amikor 2 pihenőnap van egymás után, akkor az egyiken elmennék bringázni ilyen ~20 km-t


Én mikor kezdtem, akkor heti 5x edzettem 2 órát/alkalom. Mondjuk most már nem tudom képes lennék e arra az intenzitásra.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 29 2012 02:02pm
Quote (beni @ 29 Jul 2012 21:57)
Én mikor kezdtem, akkor heti 5x edzettem 2 órát/alkalom. Mondjuk most már nem tudom képes lennék e arra az intenzitásra.


ha nem ennél húst, képes lennél \o/
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 29 2012 02:02pm
Quote (TassassinHc @ Jul 29 2012 09:02pm)
ha nem ennél húst, képes lennél \o/


aha
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991001257Next
Add Reply New Topic New Poll