d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev196979899100214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:52pm
Quote (xGurke @ Apr 22 2013 09:51pm)
megnéztem az első részt
nem tudom mit gondoljak
igazából más sorozatnál, ha ennyire nem érdekel a folytatás akkor nem is nézem tovább, de ennek adok egy esélyt, mert OMG MÉG NEM LÁTTAD GECI VAGY TE NÉZZED MÁR, MIÉRT NEM NÉZED OLOLÓL


nem vagy enber
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:53pm
Quote (SnoopDogg @ 22 Apr 2013 21:50)
spoiler


Legelső post.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:54pm
Quote (Rawen @ Apr 22 2013 09:53pm)
Legelső post.


ritkán olvasok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 01:54pm
:mellow:

ha daenerys meghal én nem nézem tovább a sorozatot
inb4 pont a végén hal meg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:56pm
Quote (Senee @ Apr 20 2013 01:58am)
trónok játéka :XD:XD:XDX:D
értitek játszanak a trónok :XD:XD:XD:

hogy tudna egy trón játszani mikor az egy tárgy :XD:XD:XDXD:XD:


:XD:XD:XD:XD:


a hozzád hasonló embereket lekötözném és addig ütném egy tompa tárggyal, amíg meg nem unom

This post was edited by xGurke on Apr 22 2013 01:56pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 01:57pm
Quote (xGurke @ Apr 22 2013 07:56pm)
a hozzád hasonló embereket lekötözném és addig ütném őket egy tompa tárggyal, amíg meg nem unom


az ilyen humortalan emberek miatt tart ott az ország ahol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:58pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 08:54pm)
:mellow:

ha daenerys meghal én nem nézem tovább a sorozatot
inb4 pont a végén hal meg


a következő részben elhullik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:59pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 07:57pm)
az ilyen humortalan emberek miatt tart ott az ország ahol


kettőnk közül valakinek kurva szar a humorérzéke
ebben is hasonlítasz tassra
ne reagálj a postomra pls
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 01:59pm
Quote (Fej @ Apr 22 2013 07:58pm)
a következő részben elhullik


nem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 22 2013 02:00pm
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 20:59)
nem


hanem
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100214Next
Add Reply New Topic New Poll