d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev196979899100198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2012 03:29pm
Quote (Rawen @ 6 Dec 2012 23:28)
bakabt.com
Nem kell regelni, hanem google-> <anime neve> bakabt torrent
És akkor mehet a freeleech.
Csak nagyon kis %hoz van angol szinkron és egyrészt fos a szinkron másrészt meg általában a legszarabbakhoz csinálnak csak.


koszi, de gondolom eng sub az alap akkor ^^ ratesztelek erre, amit ajanlottal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 6 2012 03:29pm
Quote (ecneB @ Dec 6 2012 10:26pm)
ty, amugy honnan vadasszam ezeket? az angol hang mennyire beszerezheto? tudom gaz, de nekem egyaltalan nem jon be a japan nyelv. :c

igazabol nem tudom, nge bejott, gondoltam nyitok az anime fele.


Angol forditas nagyon ritkan jo. Nem csak a szinkronszineszek rosszabbak, hanem magat a szöveget teljesen mashogy forditjak.

bakabt regebbi sorozatokhoz, nyaa ami ujabb

Itt egy recommendation chart is, ami psychological kategoriaban van majdnem mind elegge komoly temakkal foglalkozik, de mas kategoriaban is vannak animek amiknek összetett a törtenetük.



This post was edited by Karan2_Returned on Dec 6 2012 03:42pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 8 2012 05:46am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2012 05:50am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Dec 2012 12:46)
http://www.youtube.com/watch?v=WKtVFMgvcIc


Várom, elég jó a manga, az egyetlen problémám vele, hogy néha összezavarodtam a szereplőkkel kapcsolatban de ilyen animeben még nem volt szóval ez nem lesz gond.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2012 04:36am


Ez godtier/10 jelenet volt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 9 2012 05:07am
Quote (Rawen @ Dec 9 2012 11:36am)
http://www.youtube.com/watch?v=c5Di6hpPZsg

Ez godtier/10 jelenet volt.


/a/ sings projekt is van ehhez.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2012 05:09am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Dec 2012 12:07)
/a/ sings projekt is van ehhez.


Amúgy még mindig nem értem miért élvezem ezt az animet annyira amennyire, valamit nagyon eltaláltak mert általában az ilyen dolgok nem szoktak ennyire tetszeni.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 9 2012 05:10am
Quote (Rawen @ Dec 9 2012 12:09pm)
Amúgy még mindig nem értem miért élvezem ezt az animet annyira amennyire, valamit nagyon eltaláltak mert általában az ilyen dolgok nem szoktak ennyire tetszeni.


En sem ertem, en meg az elsö reszre se birtam ravenni magam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2012 05:12am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Dec 2012 12:10)
En sem ertem, en meg az elsö reszre se birtam ravenni magam.


DE AZÉRT AZ UPOTTET MEGNÉZTED :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 9 2012 05:17am
Quote (Rawen @ Dec 9 2012 12:12pm)
DE AZÉRT AZ UPOTTET MEGNÉZTED :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Abbol is csak ket reszt lattam ha jol emlekszem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100198Next
Add Reply New Topic New Poll