Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 12:39)
igen, ez a legfőbb problémám nekem is ^^
meg a kérdésekre se tudott nagyon válaszolni, mert "még nincs kidolgozva", "az a minisztérium hatásköre, hogy erről döntsön".
hát ez nagyon érdekes lesz
de ezek mellett el kell mondanom, hogy szerintem jó irányba halad az ügy, és akik azt mondták az elején, hogy "úgysem fog semmi történni", azoknak most az arcába mondanám, hogy tessék, itt van.
úgy teszel mintha ennek bármi köze lenne a tüntetésekhez