d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev196979899100327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:16am
Quote (Csingacsguk @ 19 Dec 2012 16:14)
mentek volna inkább a járdán vagy egy használatban lévő vonalon lolrofl


ment volna át rajtad egy busz vagy inkább egy vonat lolrofl
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:19am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 05:16pm)
ment volna át rajtad egy busz vagy inkább egy vonat lolrofl


este quake?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2012 09:58am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 12:39)
igen, ez a legfőbb problémám nekem is ^^
meg a kérdésekre se tudott nagyon válaszolni, mert "még nincs kidolgozva", "az a minisztérium hatásköre, hogy erről döntsön".

hát ez nagyon érdekes lesz

de ezek mellett el kell mondanom, hogy szerintem jó irányba halad az ügy, és akik azt mondták az elején, hogy "úgysem fog semmi történni", azoknak most az arcába mondanám, hogy tessék, itt van.


úgy teszel mintha ennek bármi köze lenne a tüntetésekhez
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2012 09:59am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 01:38pm)
Volt sulim a Thököly úton


http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399179_4664321418295_2123207810_n.jpg


1 villamossal el lehetne intézni az összeset :drool:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2012 10:02am
Most hallottam a petofi radioban, hogy tenyleg eltorlik a keretszamokat, pontos adatok karacsony utan
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 19 2012 10:03am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 19 2012 10:11am
Quote (daneeka10 @ Dec 19 2012 05:03pm)
http://i.imgur.com/oejHx.jpg


aszittem röhögni fogtok gecik, disznók elé gyöngy a kontent
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 10:43am
Quote (Csingacsguk @ 19 Dec 2012 16:19)
este quake?


nah, holnap vizsgázom :D

Quote (Anarkin @ 19 Dec 2012 16:58)
úgy teszel mintha ennek bármi köze lenne a tüntetésekhez


minek???

te miről beszélsz? :D
szerinted az, hogy meghátrált a kormány, nem a tüntetéseknek köszönhető? :D

This post was edited by tevetava on Dec 19 2012 10:43am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2012 10:58am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 17:43)
nah, holnap vizsgázom :D



minek???

te miről beszélsz? :D
szerinted az, hogy meghátrált a kormány, nem a tüntetéseknek köszönhető? :D


Én egyelőre nem örülnék ennek az összedobott valaminek, ráadásul kinézem belőlük, hogy 2 hét múlva megint mást fognak mondani.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 19 2012 11:00am
Quote (daneeka10 @ Dec 19 2012 05:11pm)
aszittem röhögni fogtok gecik, disznók elé gyöngy a kontent


nekem tetszett ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100327Next
Add Reply New Topic New Poll