Tibor Harle
http://hirtelen.***/2011/11/02/bkv-tilos-a-telefonalas/mi a fasz?????
BKV: Tilos a telefonálás!
hirtelen.***
A Fővárosi Közgyűlés keddi ülésén decemberi hatállyal betiltotta a BKV-megállókban való telefonálást, ugyanis ez zavarhatja a többi ember nyugalmát. Nincs olyan pesti megálló, ah...
LikeUnlike · · Share · 2 hours ago ·
*
*
2 people like this.
*
o
Primozicné Annus Tamaska a végén már tilos lesz állni a buszmegállókban :'D
2 hours ago · LikeUnlike
o
Peti Józsa háhh

DKV-nál még lehet

:D:D
2 hours ago · Like