d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev196979899100799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 31 2011 08:18am
Quote (RRC @ 31 Oct 2011 15:17)
Tegnap bebaszás közeli élménybe kerültem ismét:D Bratyó társaságában! ;)
Adjunk a májnak! Jah és mellesleg Boldog születésnapot szeretnék kívánni Krisztián Tóth barátomnak!:) Isten éltessen Krisz! Majd szétcsapjuk magunkat ennek örömére!:D


so hardcore
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 31 2011 12:27pm
"hajátok el romlót a haj vasalom:( ki vagyok rendesen :("

úgy kivan már írni sem tud
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 1 2011 12:25pm
ahw *.* milyen helyes fiu szallt fel a villamosra o.o ♥
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2011 12:28pm
egy kellemes hétfő este csak az mellet nem lehetek aki mellet akarok lenni :S

srác írta mellesleg
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2011 12:28pm
Quote (RRC @ Nov 1 2011 07:28pm)
egy kellemes hétfő este csak az mellet nem lehetek aki mellet akarok lenni :S

srác írta mellesleg


kinek a mellét?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2011 12:56pm
Quote (Vismajor @ 1 Nov 2011 20:28)
kinek a mellét?


én is arra gondoltam először
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 3 2011 07:22am
Tibor Harle
http://hirtelen.***/2011/11/02/bkv-tilos-a-telefonalas/
mi a fasz?????
BKV: Tilos a telefonálás!
hirtelen.***
A Fővárosi Közgyűlés keddi ülésén decemberi hatállyal betiltotta a BKV-megállókban való telefonálást, ugyanis ez zavarhatja a többi ember nyugalmát. Nincs olyan pesti megálló, ah...
LikeUnlike · · Share · 2 hours ago ·

*
*
2 people like this.
*
o
Primozicné Annus Tamaska a végén már tilos lesz állni a buszmegállókban :'D
2 hours ago · LikeUnlike
o
Peti Józsa háhh :D DKV-nál még lehet :P :D:D
2 hours ago · Like
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 4 2011 01:58pm
Eszter Balássy
egy fos az életem...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 4 2011 02:01pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Nov 2011 21:58)
Eszter Balássy
egy fos az életem...


"Vouch."
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100799Next
Add Reply New Topic New Poll