d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev196979899100129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:43am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:41pm)
azzal a postal :)
keményebb farok kell ahhoz


de am tényleg igy gondolom, bármi amiben csaj van egyből reagálsz :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:44am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:43)
de am tényleg igy gondolom, bármi amiben csaj van egyből reagálsz :D



lol lehet a házas élet miatt van :(

pedig a képek szép nők topikban elvétve találsz tőlem postot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2011 09:44am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:41pm)
azzal a postal :)
keményebb farok kell ahhoz


mondjuk mint amilyen inakwonak van
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:45am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:44pm)
lol lehet a házas élet miatt van :(

pedig a képek szép nők topikban elvétve találsz tőlem postot


Jó, gondolom csak itt éled ki így magad :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2011 09:47am
Quote (jarabekg @ 19 May 2011 16:44)
mondjuk mint amilyen rezsnek van


igen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2011 09:47am
Quote (Nerz8 @ May 19 2011 04:47pm)
igen


rezsnek nagy van, nem kemény
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2011 09:48am
Quote (jarabekg @ 19 May 2011 16:47)
rezsnek nagy van, nem kemény


óó, ne becsüld alá.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:49am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:45)
Jó, gondolom csak itt éled ki így magad :D



de nem értem, nem is szoktam ugrani minden képre
ennyi erővel beni is ilyen :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:51am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:49pm)
de nem értem, nem is szoktam ugrani minden képre
ennyi erővel beni is ilyen :D


nekem mindig te tűnsz ki, beni csak poénkodik :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:52am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:51)
nekem mindig te tűnsz ki, beni csak poénkodik :D


hát majd legközelebb is hivd fel a figyelmem mert nem tünt fel nekem eddig
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100129Next
Closed New Topic New Poll