☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
96
97
98
99
100
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19259
Replies: 1284
Track Topic
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#971
May 19 2011 09:43am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:41pm)
azzal a postal
keményebb farok kell ahhoz
de am tényleg igy gondolom, bármi amiben csaj van egyből reagálsz
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#972
May 19 2011 09:44am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:43)
de am tényleg igy gondolom, bármi amiben csaj van egyből reagálsz
lol lehet a házas élet miatt van
pedig a képek szép nők topikban elvétve találsz tőlem postot
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#973
May 19 2011 09:44am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:41pm)
azzal a postal
keményebb farok kell ahhoz
mondjuk mint amilyen inakwonak van
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#974
May 19 2011 09:45am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:44pm)
lol lehet a házas élet miatt van
pedig a képek szép nők topikban elvétve találsz tőlem postot
Jó, gondolom csak itt éled ki így magad
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#975
May 19 2011 09:47am
Quote (jarabekg @ 19 May 2011 16:44)
mondjuk mint amilyen rezsnek van
igen
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#976
May 19 2011 09:47am
Quote (Nerz8 @ May 19 2011 04:47pm)
igen
rezsnek nagy van, nem kemény
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#977
May 19 2011 09:48am
Quote (jarabekg @ 19 May 2011 16:47)
rezsnek nagy van, nem kemény
óó, ne becsüld alá.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#978
May 19 2011 09:49am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:45)
Jó, gondolom csak itt éled ki így magad
de nem értem, nem is szoktam ugrani minden képre
ennyi erővel beni is ilyen
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#979
May 19 2011 09:51am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:49pm)
de nem értem, nem is szoktam ugrani minden képre
ennyi erővel beni is ilyen
nekem mindig te tűnsz ki, beni csak poénkodik
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#980
May 19 2011 09:52am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:51)
nekem mindig te tűnsz ki, beni csak poénkodik
hát majd legközelebb is hivd fel a figyelmem mert nem tünt fel nekem eddig
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
96
97
98
99
100
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact