Quote (bbaallaaggee @ 21 Mar 2011 16:03)
jólvanleszaromúgyiscsúnyalinkvanrajta
és annyira nem is volt vicces..
amúgy most hallgatom a videót és
3:00-nál -> 155 további megjegyzés született a megtekintés kezdete óta.
This post was edited by tevetava on Mar 21 2011 09:10am