Quote (Smat @ May 12 2011 10:57pm)
Lol, mindenki sír. :C
Harcikacsa verd rá a winedre, félig afk voltam(inb4 persze persze).
De jó h elvileg volt tankunk... Nyomorék Eve-nek első játékja volt.
Nagyon nem ezt mondtam te sztár.
"Kurva anyámat tényleg hogy 1v5ben nem hozom le." Ezt írtam, és nem azt amit te állítasz, de np.
Oli te meg fogd be a szádat, ha már nem merted letolni a képedet akkor amikor josheide itt volt(inb4 nem volt pénzem és hasonló szar excusek).
Legyen most pénzed, gyere el és verj meg, k thx bai.
Ashe nem volt, de már picknél mondtam h nincs tankunk, de mindenki leszarta, de np.
Mondjuk megértem miért vagy ideges , harcikacsától kikapni xd