Quote (Moonflow @ 16 Aug 2010 23:28)
kivancsi vagyok menndig jutsz el a ladderen ezzel a strattal
cheeser buzi
nincs is nyomorekabb taktika
dehat istenem.
amugy 26. vagyok most silveren
(amikor elkezdtem zergezni vmi 80. voltam)
/a lingrush miatt szoktak sírni
DE EGYIKSE FALAZNA BE A KURVA BEJARATOT
idiotak.
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 16 2010 03:29pm