d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev196979899100410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 01:05pm
Quote (Oberon_os @ Jul 4 2010 08:00pm)
mi a picsa jó abban hogy hegynek tekersz... :D


IZOM BAZDMEG



lefele meg 60al ^_^
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 4 2010 02:50pm
Quote (szabika @ Jul 4 2010 07:05pm)
IZOM BAZDMEG



lefele meg 60al ^_^


gubacsi hídról 72km/h ^_^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 4 2010 03:07pm
Quote (SamLee @ Jul 4 2010 08:50pm)
gubacsi hídról 72km/h  ^_^


ÁLAT
én tegnap mentem 55-el és majdnem elbaszott 1 busz. DS?FGDAFGF_SA
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 4 2010 04:50pm
http://www.youtube.com/watch?v=x36pwxmHw0A - a tour legnagyobb pillanata
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 4 2010 05:03pm
Quote (Georgebaba @ Jul 4 2010 10:50pm)
http://www.youtube.com/watch?v=x36pwxmHw0A - a tour legnagyobb pillanata


csatt :P
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 01:11am
Quote (SamLee @ Jul 4 2010 09:50pm)
gubacsi hídról 72km/h  ^_^


itt is megoldható lenne, de van 2 kanyar utáni, nem belátható bekötő út, így nem merek
először amikor jöttem le akkor a szemközti sávba baszodtam ki, hogy ne repüljek át a kabrió felett

This post was edited by szabika on Jul 5 2010 01:11am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2010 01:14am
Quote (anyd @ 4 Jul 2010 20:38)
ménem borotválod a lábszőröd mint a profik?


Már nem... :C

Quote (szabika @ 5 Jul 2010 09:11)
itt is megoldható lenne, de van 2 kanyar utáni, nem belátható bekötő út, így nem merek
először amikor jöttem le akkor a szemközti sávba baszodtam ki, hogy ne repüljek át a kabrió felett


Én speciel félek is, hogy szétesik a bringa.. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 01:34am
Quote (Baleee @ Jul 5 2010 08:14am)
Már nem... :C



Én speciel félek is, hogy szétesik a bringa.. :D


>.<

Hát igen, én sem bíznék egy összerakott bicóban...még a magam által összerakottban sem :D
Csak imádkozni lehet, hogy jó szorosan legyen bekötve az az item :D

Btw izomlázad nincs? ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2010 01:59am
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 09:34)
>.<

Hát igen, én sem bíznék egy összerakott bicóban...még a magam által összerakottban sem :D
Csak imádkozni lehet, hogy jó szorosan legyen bekötve az az item :D

Btw izomlázad nincs? ^^


Nincs..

/e: nem véletlenül jött alacsony tempón, pörgetve haza, ember! ;D

Lol zizi, otthon vagy még? ^^

This post was edited by Baleee on Jul 5 2010 02:16am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 02:37am
Quote (Baleee @ Jul 5 2010 08:59am)
Nincs..

/e: nem véletlenül jött alacsony tempón, pörgetve haza, ember! ;D

Lol zizi, otthon vagy még? ^^


haha én meg éppen hogy meghajtottam magam, de már nem tok izomlázt csinálni :(




inb4 mert nincs izmod
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100410Next
Add Reply New Topic New Poll