Quote (anyd @ 4 Jul 2010 20:38)
ménem borotválod a lábszőröd mint a profik?
Már nem... :C
Quote (szabika @ 5 Jul 2010 09:11)
itt is megoldható lenne, de van 2 kanyar utáni, nem belátható bekötő út, így nem merek
először amikor jöttem le akkor a szemközti sávba baszodtam ki, hogy ne repüljek át a kabrió felett
Én speciel félek is, hogy szétesik a bringa..
