Quote (zenebuddhizmus @ 23 Jun 2010 20:30)
szóval ennyit petike duelkarrierjéről
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/green.jpg
ismét megmutatta mekkora egy nyomorék
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 20:32)
ki szokott mostanában sikolyon lenni basszameg
petike meg nc, ennyire képes, ezt lehet elvárni tőle.
most én voltam bent a light res aura miatt greenday fc amája ellen

de amugy én sosem vagyok hammeron .