d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev196979899100217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2010 01:14pm
kössz a tvt-t, bár szar hogy greenday elbaszta a pkzásával
máskor majd nem engedjük be
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 23 2010 01:16pm
Quote (zenebuddhizmus @ 23 Jun 2010 20:14)
kössz a tvt-t, bár szar hogy greenday elbaszta a pkzásával
máskor majd nem engedjük be


bocs h nem tudtam menni, de kurvasok dolgom van most. holnap új együttessel próba, 2 napot barátnőmnél voltam, + most lesz a ballagás, és még a szakdolimon is melóznom kell.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2010 01:17pm
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 21:16)
bocs h nem tudtam menni, de kurvasok dolgom van most. holnap új együttessel próba, 2 napot barátnőmnél voltam, + most lesz a ballagás, és még a szakdolimon is melóznom kell.


semmi baj, bár rád talán hallgatott volna az a hülyegyerek
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2010 01:17pm
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 23 2010 07:14pm)
kössz a tvt-t, bár szar hogy greenday elbaszta a pkzásával
máskor majd nem engedjük be


köszi jó volt :)

This post was edited by sub0 on Jun 23 2010 01:17pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 23 2010 01:22pm
Quote (zenebuddhizmus @ 23 Jun 2010 20:17)
semmi baj, bár rád talán hallgatott volna az a hülyegyerek


kétlem
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 23 2010 01:30pm
Quote (sub0 @ 23 Jun 2010 21:17)
köszi jó volt :)


te voltál a legkirályabb :dddd
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 23 2010 01:30pm
szóval ennyit petike duelkarrierjéről
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 23 2010 01:32pm
Quote (zenebuddhizmus @ 23 Jun 2010 20:30)
szóval ennyit petike duelkarrierjéről
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/green.jpg


ki szokott mostanában sikolyon lenni basszameg

petike meg nc, ennyire képes, ezt lehet elvárni tőle.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 23 2010 01:34pm
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 21:32)
ki szokott mostanában sikolyon lenni basszameg

petike meg nc, ennyire képes, ezt lehet elvárni tőle.


anamy volt rajta
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 23 2010 01:34pm
Quote (zenebuddhizmus @ 23 Jun 2010 20:30)
szóval ennyit petike duelkarrierjéről
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/green.jpg


ismét megmutatta mekkora egy nyomorék
Quote (Oberon_os @ 23 Jun 2010 20:32)
ki szokott mostanában sikolyon lenni basszameg

petike meg nc, ennyire képes, ezt lehet elvárni tőle.


most én voltam bent a light res aura miatt greenday fc amája ellen :unsure: de amugy én sosem vagyok hammeron .
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100217Next
Add Reply New Topic New Poll