d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev196979899100257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 24 2010 02:02am
Quote (tudi @ 23 Apr 2010 03:35)
Yo.
Hogyan tudok több cd keyel fellépni, úgy, hogy ne banoljanak loader miatt? Azaz van rá valamiféle más megoldás? Előre is kösz a válaszokat.


sehogy, mert nekem adtad a cdkeyed meg anno xd... btw csak vicceltem, nem banoltak...


egyebkent a battle.net tiltja a tobbszori csatlakozast, nem csak a loadert. igy csak sajat felelosegre... egyszer majd bemondja erre is a blizz, h szvsz...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 24 2010 02:03am
Quote (Shanyi @ 23 Apr 2010 22:07)
Hallatlan! :P
1.12-höz volt egy apró programocska ilvl csekkoláshoz, de 1.13-mal nem működik. :D
Esetleg ha valaki tud módszert maphaxon kívüli ilvl check-hez, az írhatna egy pm-et. :)


en chekkolok neked ilvlt, mivel van eleg cdkeyem hozza... :) persze nem free
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Apr 24 2010 03:00am
én meg tudtam oldani WIN7 alatt h ne loadernek minősüljön :> de csak 2 diablot tudok futatni

btw: én anno gambleztam Soj-t :p

This post was edited by perfect_maf on Apr 24 2010 03:02am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 24 2010 03:55am
Quote (perfect_maf @ 24 Apr 2010 11:00)
én meg tudtam oldani WIN7 alatt h ne loadernek minősüljön :> de csak 2 diablot tudok futatni

btw: én anno gambleztam Soj-t :p


csak azt ertsd meg, h ezt sem szabad. nem (csak) maga a loader a gond, hanem a Battle.net TOU tiltja a többszöri csatlakozást.

http://classic.battle.net/tou.shtml
Quote (Battle.net Term of Use)
(xvii) create or maintain, under any circumstance, more than one simultaneous connection to Battle.net. All such connections to Battle.net, whether created by Blizzard software products or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Blizzard Entertainment. Under no circumstances may you connect or create tools that allow you to connect to Battle.net's private binary interface or interfaces other than those explicitly provided by Blizzard Entertainment for public use;


This post was edited by CyberPunk666 on Apr 24 2010 03:56am
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Apr 24 2010 04:14am
frenzy barbra milyen ket fegyot vegyek? botd + beast ? vagy botd + doom vagy más ötlet?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 24 2010 04:14am
Quote (avengr @ 24 Apr 2010 12:14)
frenzy barbra milyen ket fegyot vegyek? botd + beast ? vagy botd + doom vagy más ötlet?


grief grief
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 24 2010 04:14am
Quote (avengr @ 24 Apr 2010 12:14)
frenzy barbra milyen ket fegyot vegyek? botd + beast ? vagy botd + doom vagy más ötlet?


sztem botd beast.

vki megoli nekem az ancikat hellen?

This post was edited by Sanyika on Apr 24 2010 04:15am
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Apr 24 2010 08:15am
ha necroval csinálok egy iron golemet,és resetelem a karit, akkor a golem megmarad vagy eltűnik?
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 24 2010 11:32am
Quote (sutirablo @ Apr 24 2010 02:15pm)
ha necroval csinálok egy iron golemet,és resetelem a karit, akkor a golem megmarad vagy eltűnik?


Mit értesz reset alatt? Ha törlöd a karit akkor mindene elszáll hiába ugyanazt a nevet adod az új karinak. De annak amúgy meg hogy lenne már irongóleme első szinten? Jól sejtem, hogy mást kérdeznél? :)
Ha kilépsz a játékból akkor új belépésnél meglesz még

1-2 kérdés tőlem is:
-Ha hammert indítasz/támadsz, amire hat a Concentrate aura és elindítása után más aurára váltasz, akkor az indításkori aura módosítói maradnak a hammeren, vagy az épp aktuális aura ami akkor van a palán amikor a hammer valamelyik ellent eltalálja?
-Manaburn képesség: előfordult az, hogy ha van egy manaburn képességű monster akkor aa körülötte levő más monstranak is meglesz a manaburn képessége még az eredeti képesség tulajdonosának halála után is sokáig. Ez bug, vagy ezt más képesség adja, vagy ez így van kitalálva és ezt is akarták a blizznél? :)
-néha előfordul, hogy a boss leölésekor vagy csak rare esik vagy többségében rare. A quest már rég megvan. Ez csak mázli, vagy valami el van cseszve csak meg kellene találni mi okozza? Azon felül persze hoyg elmebeteg menyniségű MF van rajtam (500+). Előfordult már, hogy miután diabló 6 rare-t hajított ugyanabban a játékban az összes többi boss csak rarét dobott, vagy max azon felül 1-1 más színű itemet.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 24 2010 11:35am
Quote (mikroman @ 24 Apr 2010 19:32)
Mit értesz reset alatt? Ha törlöd a karit akkor mindene elszáll hiába ugyanazt a nevet adod az új karinak. De annak amúgy meg hogy lenne már irongóleme első szinten?  Jól sejtem, hogy mást kérdeznél? :)
Ha kilépsz a játékból akkor új  belépésnél meglesz még

1-2 kérdés tőlem is:
-Ha hammert indítasz/támadsz, amire hat a Concentrate aura és elindítása után más aurára váltasz, akkor az indításkori aura módosítói maradnak a hammeren, vagy az épp aktuális aura ami akkor van a palán amikor a hammer valamelyik ellent eltalálja?
-Manaburn képesség:  előfordult az, hogy ha van egy manaburn képességű monster akkor aa körülötte levő más monstranak is meglesz a manaburn képessége még az eredeti képesség tulajdonosának halála után is sokáig. Ez bug, vagy ezt más képesség adja, vagy ez így van kitalálva és ezt is akarták a blizznél? :)
-néha előfordul, hogy a boss leölésekor vagy csak rare esik vagy többségében rare. A quest már rég megvan. Ez csak mázli, vagy valami el van cseszve csak meg kellene találni mi okozza? Azon felül persze hoyg elmebeteg menyniségű MF van rajtam (500+). Előfordult már, hogy miután diabló 6 rare-t hajított ugyanabban a játékban az összes többi boss csak rarét dobott, vagy max azon felül 1-1 más színű itemet.


1: a hammer damja attol fugg h milyen aura voltrajtad miutan castoltad, utana mar osszevissza lehet valtogatni, a dam nem valtozik
2: a minionok is ugyanazt tudjak mint a boss, tehat ez nem bug
3: mftol fugg mit dob, meg nyilvan lucktol is

This post was edited by Floodban on Apr 24 2010 11:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100257Next
Closed New Topic New Poll