d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1969798991001887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 6 2009 01:14pm
Quote (bajcli @ Thu, 6 Aug 2009, 13:21)
azjó, mondjuk én első karival se akartam két gathering profot, mert az tök unalmas, hogy csak guberálok, és nem csinálok vele semmit, csak eladom...
mondjuk úgy tényleg nem voltam egy nagy multimilliomos, deazér jól megvoltam (aztán meg Péter adott hatszázezercsitrillió máriást, úgyhogy most már újgazdag vagyok).

melyik szerveren vagytok végül?


Quote (Paszulyka @ Wed, 5 Aug 2009, 22:19)
nem lehetett karit csinálni azon a szerón .. locked
ragnaroson nyomjuk


szar.
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2009 02:01pm
Quote (Hellmarch @ Thu, 6 Aug 2009, 21:14)
szar.


:(
miért lenne szar?
burning legionra még mindig nem tudok karit kreálni..
mondjatok akkor egy normális rílmet

This post was edited by Paszulyka on Aug 6 2009 02:09pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 6 2009 02:27pm
Quote (Paszulyka @ Thu, Aug 6 2009, 08:01pm)
:(
miért lenne szar?
burning legionra még mindig nem tudok karit kreálni..
mondjatok akkor egy normális rílmet


atm msot bs alli lvl 10 rouge :D de csak mert 2 haver itt van
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 6 2009 02:33pm
Quote (Paszulyka @ Thu, 6 Aug 2009, 22:01)
:(
miért lenne szar?
burning legionra még mindig nem tudok karit kreálni..
mondjatok akkor egy normális rílmet


Moonglade
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2009 02:34pm
Quote (Klontar @ Thu, 6 Aug 2009, 22:33)
Moonglade


ezen vannak magyarok? :P
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 6 2009 02:36pm
Quote (Paszulyka @ Thu, 6 Aug 2009, 22:34)
ezen vannak magyarok? :P


Minek magyarok, a nagy része retardált ha wowról van szó :p
Van egy pár, de nem az a tipikus magyar szerver
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2009 02:45pm
Quote (Klontar @ Thu, 6 Aug 2009, 22:36)
Minek magyarok, a nagy része retardált ha wowról van szó :p
Van egy pár, de nem az a tipikus magyar szerver


azthiszem inkább maradok ragnaroson, végülis nekem teljesen mindegy hogy hol fejlődök
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2009 09:24pm
feralon vagy balanceon érdemes fejlődni druval?
lvl 18 vagyok atm
eddig úgy csináltam hogy wrath+moonfirevel támadtam először, amikor meg kifogytam a manából bear formba mentem és úgy mentem tovább amíg a manám vissza nem jött

This post was edited by Paszulyka on Aug 6 2009 09:35pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 7 2009 12:01am
Quote (Paszulyka @ Fri, Aug 7 2009, 03:24am)
feralon vagy balanceon érdemes fejlődni druval?
lvl 18 vagyok atm
eddig úgy csináltam hogy wrath+moonfirevel támadtam először, amikor meg kifogytam a manából bear formba mentem és úgy mentem tovább amíg a manám vissza nem jött


ofc feral,
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2009 06:21am
valaki csak úgy adott ~500 goldnyi itemet freebe, már 230 goldom van mert annyit el is adtam belőle :)
re-talenteltem feralra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991001887Next
Add Reply New Topic New Poll