Quote (bajcli @ Thu, 6 Aug 2009, 13:21)
azjó, mondjuk én első karival se akartam két gathering profot, mert az tök unalmas, hogy csak guberálok, és nem csinálok vele semmit, csak eladom...
mondjuk úgy tényleg nem voltam egy nagy multimilliomos, deazér jól megvoltam (aztán meg Péter adott hatszázezercsitrillió máriást, úgyhogy most már újgazdag vagyok).
melyik szerveren vagytok végül?
Quote (Paszulyka @ Wed, 5 Aug 2009, 22:19)
nem lehetett karit csinálni azon a szerón .. locked
ragnaroson nyomjuk
szar.