d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1969798991004114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:32am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:30pm)
Diablo II trade-el mi a baj ?

Vannak runák, itemeket lehet cserélni, PGemek (XD, na ezt sosem tradeltem), akármi. Amíg nem jsp-ztem, k.rvajól eltradelgettem.

Sokkal jobban élveztem, mint most. Persze most is élvezem, de ez már más.


nem tom wowoztál e már de ott van posta Aukciosház és lehet postán küldeni cuccot ugy hogy megadod mennyi pénzért veheti ki

Ráadásul nincs szükség jspre se mert a pénznek van értéke nem ugy mint itt XD 1 hr kb most 1 billiárd gamegold Xd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:34am
Quote (bonemaster @ Wed, 2 Jul 2008, 16:32)
nem tom wowoztál e már de ott van posta Aukciosház és lehet postán küldeni cuccot ugy hogy megadod mennyi pénzért veheti ki

Ráadásul nincs szükség jspre se mert a pénznek van értéke nem ugy mint itt XD 1 hr kb most 1 billiárd gamegold Xd


DE MI A FRANCOT VÁRNAK AZ EMBEREK A DIABLO II GAME GOLDTÓL ?
Mindig ezzel érvelnek.

Rúúúúúúúúúúúnák. RÚÚÚÚLZ. ENNYI.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:35am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:34pm)
DE MI A FRANCOT VÁRNAK AZ EMBEREK A DIABLO II GAME GOLDTÓL ?
Mindig ezzel érvelnek.

Rúúúúúúúúúúúnák. RÚÚÚÚLZ. ENNYI.


Azért a gold jobb fizetőeszköz, mint a runa. Különben nem lenne ez a fórum sem.
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:37am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:35pm)
Azért a gold jobb fizetőeszköz, mint a runa. Különben nem lenne ez a fórum sem.


igy van ráadásul sokszor azért nem megy a trade se mert várod hogy esssen vmi runa meg tárgy


wowba nem vagy a szerencsére utalva annyira mint itt.

ha nem megy semmi leölsz 200 szörnyet és Aukciosházba megveszed xD


Ez is egy megoldás
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:37am
Hozzátenném azt is, hogy az nem trade, hogy beadsz valamit valahova, azzal a névvel, hogy "Kérek érte ennyit meg annyit"

Diablo 2-ben sokkal inkább kell trade-elni.

Shaiya-ban is lefeküdtem a tér közepére és kiírtam a fejem fölé, hogy minden cucc 200k gold, és ott álltam 4 órát. (Automatizált az is, megvették)
Ez imo nem trade, hanem valami vacak biggrin.gif. Semmi fun nincs benne.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 08:38am
Quote (bonemaster @ Wed, Jul 2 2008, 04:32pm)
nem tom wowoztál e már de ott van posta Aukciosház és lehet postán küldeni cuccot ugy hogy megadod mennyi pénzért veheti ki

Ráadásul nincs szükség jspre se mert a pénznek van értéke nem ugy mint itt XD 1 hr kb most 1 billiárd gamegold Xd


jó hát ott rézpénzeket dobálnak a szörnyek, 1 gold meg 10000 réz(vagy mi ami az ezüst alatt van ^^)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:39am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:37pm)
Hozzátenném azt is, hogy az nem trade, hogy beadsz valamit valahova, azzal a névvel, hogy "Kérek érte ennyit meg annyit"

Diablo 2-ben sokkal inkább kell trade-elni.

Shaiya-ban is lefeküdtem a tér közepére és kiírtam a fejem fölé, hogy minden cucc 200k gold, és ott álltam 4 órát. (Automatizált az is, megvették)
Ez imo nem trade, hanem valami vacak biggrin.gif. Semmi fun nincs benne.


Csak diabló2-ben meg állhatsz egy fél napig a gameben, anélkül, hogy valaki bármit is venne tőled. Én ezért nem szerettem.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 08:41am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 04:39pm)
Csak diabló2-ben meg állhatsz egy fél napig a gameben, anélkül, hogy valaki bármit is venne tőled. Én ezért nem szerettem.


vouch, lehet hogy nyersz egy jó traden vmennyit, de lehet 4-5 napig árulsz egy cuccot amig esett már 8 másik
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:45am
Quote (anyd @ Sat, Jun 28 2008, 11:56am)
A pvm nem érdekel de remélem a pvp része zsír lesz smile.gif


Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 08:47am
jspre mindenkepp szukseg lenne akar lesz a goldnak erteke akar nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991004114Next
Closed New Topic New Poll