Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:30pm)
Diablo II trade-el mi a baj ?
Vannak runák, itemeket lehet cserélni, PGemek (XD, na ezt sosem tradeltem), akármi. Amíg nem jsp-ztem, k.rvajól eltradelgettem.
Sokkal jobban élveztem, mint most. Persze most is élvezem, de ez már más.
nem tom wowoztál e már de ott van posta Aukciosház és lehet postán küldeni cuccot ugy hogy megadod mennyi pénzért veheti ki
Ráadásul nincs szükség jspre se mert a pénznek van értéke nem ugy mint itt XD 1 hr kb most 1 billiárd gamegold Xd