Quote (Ghostmasterq @ Fri, Aug 8 2008, 01:55pm)
http://kepfeltoltes.hu/080624/Screenshot045_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Lehet postoltam már de nem találom


nekem az üzik tetszenek a bal oldalt

Quote (Ghostmasterq @ Fri, Aug 8 2008, 02:27pm)
Azért tettem fel soz
azt hittem a jobb oldali miatt
amugy rakanishrol szedted?
This post was edited by bonemaster on Aug 8 2008 07:43am