d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1969798991001311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 02:08pm
Időm mint a tenger, kedvem meg semmi tongue.gif
Msnen részletesen elmondom ha kell vmi
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 17 2008 02:10pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:08)
Időm mint a tenger, kedvem meg semmi tongue.gif
Msnen részletesen elmondom ha kell vmi


Np most, ugyis gyakorolni akarom Travis uj tutorialjat, szal van idod addig, mig lesz kedved xd
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 02:15pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 17 2008, 08:10pm)
Np most, ugyis gyakorolni akarom Travis uj tutorialjat, szal van idod addig, mig lesz kedved xd


Soha nem lesz, tutirás = szenvedés tongue.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 17 2008 02:18pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:15)
Soha nem lesz, tutirás = szenvedés tongue.gif


Nemáááááár! De hát már csináltál tutorialokat, ne tégy kivételt pls :<
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 02:53pm


rate
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 17 2008 02:54pm
Quote (Rawen @ Mon, 17 Mar 2008, 21:53)
http://i260.photobucket.com/albums/ii32/rawen_hun/sigs/baiken.jpg

rate


3/10 nincs elég szín benne meg kivehetetlen stb
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 02:55pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 08:53pm)
http://i260.photobucket.com/albums/ii32/rawen_hun/sigs/baiken.jpg

rate


Szar.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 17 2008 02:56pm
Nn csak also border Rawen.
Tul piros a sig imo. Es tul nagy a cutouthoz kepest. Kicsinyits a mereten. Marmint magan a vászonon. Text nicht guy. Mas fontot pls. Bar en amugy is a clipping mask typoert rajongok, szal mind1 ^^
Meg tul ismetlodok az effektek. Nekem ugy nez ki, hogy apply image, elmozdit, radiroz. Aztan megint. Es megint.

KONI!!! Lattad Keving skinjet? xd
Hasznalom, nekem tok tetszik ^^

This post was edited by kabraxis6 on Mar 17 2008 02:56pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 02:59pm


rate
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 03:00pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 08:59pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/rawensig.png

rate


Szar.
xd Bocsi Rawen, csak megláttam a profilodban a képet és jött az inspiráció xd

This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 03:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1969798991001311Next
Closed New Topic New Poll