☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
96
97
98
99
100
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211427
Replies: 13102
Track Topic
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#971
Mar 17 2008 02:08pm
Időm mint a tenger, kedvem meg semmi
Msnen részletesen elmondom ha kell vmi
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#972
Mar 17 2008 02:10pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:08)
Időm mint a tenger, kedvem meg semmi
Msnen részletesen elmondom ha kell vmi
Np most, ugyis gyakorolni akarom Travis uj tutorialjat, szal van idod addig, mig lesz kedved xd
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#973
Mar 17 2008 02:15pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 17 2008, 08:10pm)
Np most, ugyis gyakorolni akarom Travis uj tutorialjat, szal van idod addig, mig lesz kedved xd
Soha nem lesz, tutirás = szenvedés
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#974
Mar 17 2008 02:18pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:15)
Soha nem lesz, tutirás = szenvedés
Nemáááááár! De hát már csináltál tutorialokat, ne tégy kivételt pls :<
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#975
Mar 17 2008 02:53pm
rate
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#976
Mar 17 2008 02:54pm
Quote (Rawen @ Mon, 17 Mar 2008, 21:53)
http://i260.photobucket.com/albums/ii32/rawen_hun/sigs/baiken.jpg
rate
3/10 nincs elég szín benne meg kivehetetlen stb
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#977
Mar 17 2008 02:55pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 08:53pm)
http://i260.photobucket.com/albums/ii32/rawen_hun/sigs/baiken.jpg
rate
Szar.
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#978
Mar 17 2008 02:56pm
Nn csak also border Rawen.
Tul piros a sig imo. Es tul nagy a cutouthoz kepest. Kicsinyits a mereten. Marmint magan a vászonon. Text nicht guy. Mas fontot pls. Bar en amugy is a clipping mask typoert rajongok, szal mind1 ^^
Meg tul ismetlodok az effektek. Nekem ugy nez ki, hogy apply image, elmozdit, radiroz. Aztan megint. Es megint.
KONI!!! Lattad Keving skinjet? xd
Hasznalom, nekem tok tetszik ^^
This post was edited by kabraxis6 on Mar 17 2008 02:56pm
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#979
Mar 17 2008 02:59pm
rate
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#980
Mar 17 2008 03:00pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 08:59pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/rawensig.png
rate
Szar.
xd Bocsi Rawen, csak megláttam a profilodban a képet és jött az inspiráció xd
This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 03:01pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
96
97
98
99
100
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact