d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev196979899100183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 6 2008 05:43am
Quote (Calypsol @ Thu, 6 Nov 2008, 10:07)
Csak én nem értem, hogy egy 20/20/5 anni miért btorch? biggrin.gif


csak te sad.gif laugh.gif

Janou ha eladtad a bootsot majd postold már mennyi volt vagy linkelj nekem egy trade topikot érdekelne smile.gif
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Nov 6 2008 06:01am


sajnos 1os lett sad.gif((
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 6 2008 06:10am
Quote (Inakwo @ Thu, 6 Nov 2008, 13:43)
csak te sad.gif  laugh.gif

Janou ha eladtad a bootsot majd postold már mennyi volt vagy linkelj nekem egy trade topikot érdekelne smile.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=25358967&f=49
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=25359143&f=98
itt vannak
500ért akarom eladni, nem jó helyen találtam tongue.gif
/elment 470-ért

This post was edited by Janou on Nov 6 2008 06:14am
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Nov 6 2008 07:35am
Quote (Fanka @ Thu, Nov 6 2008, 01:01pm)
http://img205.imageshack.us/img205/9972/screenshot004ve7.jpg

sajnos 1os lett sad.gif((


ohh, ez rengeteget ért volna 2 soxal+ha még 2 hurricane helyett 3 lenne rajta...
min 1k fgt, nagyon szép azért így is

/e ladder ugye?

This post was edited by mikszer on Nov 6 2008 07:37am
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Nov 7 2008 10:40am
Quote (Inakwo @ Thu, 6 Nov 2008, 13:43)
csak te sad.gif  laugh.gif

Janou ha eladtad a bootsot majd postold már mennyi volt vagy linkelj nekem egy trade topikot érdekelne smile.gif


akkor esetleg elmagyaráznád?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 7 2008 11:24am
Quote (Calypsol @ Fri, 7 Nov 2008, 18:40)
akkor esetleg elmagyaráznád?


bammeg no off

irónia wtf? huh.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Nov 7 2008 11:45am
Quote (mikszer @ Wed, 5 Nov 2008, 20:37)
postold trophy roomba

itt is van 1 igen durva boot, nemtudom ez mass duped e vagy mi, de ilyet se láttam még:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=25356010&f=103&st=0


dupe ofc ^^
1.08-as asszem

Quote (Megas_heroes @ Wed, 5 Nov 2008, 22:27)
08 duped smile.gif


Ja, az.
De azert fu.

This post was edited by Moonflow on Nov 7 2008 11:46am
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Nov 8 2008 09:30am
Quote (mikszer @ Thu, 6 Nov 2008, 14:35)
ohh, ez rengeteget ért volna 2 soxal+ha még 2 hurricane helyett 3 lenne rajta...
min 1k fgt, nagyon szép azért így is

/e ladder ugye?


us east softcore ladder
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2008 09:45am
Quote (Fanka @ Thu, Nov 6 2008, 01:01pm)
http://img205.imageshack.us/img205/9972/screenshot004ve7.jpg

sajnos 1os lett sad.gif((


basszus :'( kár érte
Member
Posts: 6,850
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8.00
Nov 8 2008 09:59am
Quote (Fanka @ Thu, Nov 6 2008, 02:01pm)
http://img205.imageshack.us/img205/9972/screenshot004ve7.jpg

sajnos 1os lett sad.gif((


2 soxal uberdurvabrutal lett volna biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev196979899100183Next
Closed New Topic New Poll