d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19679689699709711141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 16 2017 07:54am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2017 13:51)
~~

a musicales epizod a legjobb tv komedia ever


ahogy erzed :D

mondjuk en a rick and mortybol se birtam vegignezni az elso reszt, ugyhogy lehet, hogy en vagyok fogyatekos
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 16 2017 09:41am
Quote (bajcli @ Sep 16 2017 03:54pm)
ahogy erzed :D

mondjuk en a rick and mortybol se birtam vegignezni az elso reszt, ugyhogy lehet, hogy en vagyok fogyatekos


bajok vannak
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2017 09:47am
en amugy most curbot kezdtem el tolni magamba utobbi idoben, ha mar a sitcomoknal vagyunk
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 16 2017 10:37am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2017 16:47)
en amugy most curbot kezdtem el tolni magamba utobbi idoben, ha mar a sitcomoknal vagyunk


az eleinte tetszett, de nemtomhanyadik seasonben droppoltam, kicsit egyhangunak ereztem, hogy minden resz kb ugyanarra a szerencsetlenkedesre epul
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 20 2017 07:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 12 2017 09:24pm)
10/10 volt az uccso rick and morty resz
remelem viszik tovabb ezt a szalat :D


biztosan viszik, en abban remenykedem h nem kell 2 evadot varni ra :)
reg okozott ekkora katarzist barmilyen sorozat, valoban 10/10 ep volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 26 2017 12:11am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 26 2017 02:32am
Quote (Anarkin @ Sep 26 2017 07:11am)


Lel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 26 2017 10:03am
Quote (Anarkin @ Sep 26 2017 07:11am)


xd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 26 2017 10:10am
Quote (bajcli @ 16 Sep 2017 15:54)
ahogy erzed :D

mondjuk en a rick and mortybol se birtam vegignezni az elso reszt, ugyhogy lehet, hogy en vagyok fogyatekos


az elso resz nem olyan jo amugy, utana meg csak egyre jobb lesz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 26 2017 10:11am
na es ki #hyped a previewtol MI
most hetvegen elkezdodik a CSATA, jovoheten meg 1 oras special csak goku vs jirenbol
Go Back To Magyar Topic List
Prev19679689699709711141Next
Add Reply New Topic New Poll