d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19649659669679681141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 10 2017 10:17am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 10 2017 04:47pm)
érdekes életed lehet :wacko:


tbh engem is
F egy ikonikus alakja db-nek
jo lett volna nezni miket genyoskodik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2017 08:00pm
Szabadnap, mehet a narcos binge watch.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2017 10:16pm
Quote (Smat @ Sep 11 2017 02:00am)
Szabadnap, mehet a narcos binge watch.


Narcost csapattam en is egesz hetvegen
Igazabol nem erzem nagy szamnak, de elfoglalt, ugyhogy (y)
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 12 2017 11:35am
Quote (llllllllllll @ Sep 11 2017 05:16am)
Narcost csapattam en is egesz hetvegen
Igazabol nem erzem nagy szamnak, de elfoglalt, ugyhogy (y)


nekem nagyon bejott ez az evad is

...es a vege utan ugy latom lesz is folytatasa a mexikoi droghaboruval

ha pedig valaki nezne valami hasonlot akkor :


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 12 2017 12:13pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 12 2017 06:35pm)
nekem nagyon bejott ez az evad is

...es a vege utan ugy latom lesz is folytatasa a mexikoi droghaboruval

ha pedig valaki nezne valami hasonlot akkor :


http://www.youtube.com/watch?v=TdKNJr7vyUw


ummm és spanyolul van Kreygasm
lehet benevezek egy hónap netflixre


inb4 mindent lehet több nyelven nézni
xD
idk about that amikor régen kipróbáltam még nem érdekelt más nyelv

azert megnezem elötte nmagon hogy van fent
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 12 2017 12:18pm
Quote (Senee @ Sep 12 2017 07:13pm)
ummm és spanyolul van Kreygasm
lehet benevezek egy hónap netflixre


inb4 mindent lehet több nyelven nézni
xD
idk about that amikor régen kipróbáltam még nem érdekelt más nyelv

azert megnezem elötte nmagon hogy van fent


fent van magon, spanyolul
most vettem meg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 12 2017 12:21pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 12 2017 07:18pm)
fent van magon, spanyolul
most vettem meg


:')

megvan mit csinálok holnap melóhelyen! xD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 12 2017 12:23pm
Quote (Senee @ Sep 12 2017 07:21pm)
:')

megvan mit csinálok holnap melóhelyen! xD


csapasd karcsy, lemegyek most valami kajáért aztán lehet én is nézem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 12 2017 03:24pm
10/10 volt az uccso rick and morty resz
remelem viszik tovabb ezt a szalat :D
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 12 2017 03:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 12 2017 11:24pm)
10/10 volt az uccso rick and morty resz
remelem viszik tovabb ezt a szalat :D


minden rick es morty resz 10/10
gondolom s2 utolsojarol beszelsz? egesz josh volt y
Go Back To Magyar Topic List
Prev19649659669679681141Next
Add Reply New Topic New Poll