Quote (Vismajor @ Mar 19 2011 04:54pm)
Kérdezhetek, nem kötöszködésképp
Az elsőben mia szép?! Ezen a képen. Kiló hajlakk és smink nélkkül nézném meg...
Nekem még ezen a képen is bejön, az tény, hogy smink nélkül én is megnézném... szerintem úgy sem lehet rossz.
Quote (Christine21 @ Mar 20 2011 12:51am)
http://i52.tinypic.com/2niz8dg.jpg
nem sok postod tetszik, de ez most igen
Quote (CyberPunk666 @ Mar 20 2011 08:16am)
hm?
http://i56.tinypic.com/x7jpx.jpg
Quote (bbaallaaggee @ Mar 20 2011 11:31am)
ő pedig már annyiszor volt postolva, hogy nemcsak nem tetszik, de kifejezetten idegesít is
Ugyan így vagyok vele én is. Akkor sem tetszett már, most sem fog így hogy 10x van/lesz postolva.

This post was edited by Kenny10 on Mar 20 2011 07:11am