Quote (CyberPunk666 @ Mar 19 2011 10:39pm)
ez nem azt jelenti, hogy szeretjük a zsidókat, csak azt, hogy nem kell suspi meg warn. szal ne köszöngess ^^
Quote (harcikacsa17 @ Mar 19 2011 10:07pm)
^>^

inkább postolj nekem szép vörös lányokat a szép nők topicba :c