d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19639649659669671856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2011 04:36pm
Quote (Genthor @ Mar 19 2011 10:25pm)
A horogkeresztet kiretusáltam, nehogy valamelyik érzékenyebb lelkű mod túlreagálja a dolgot.



awhhhhh *-*
köszönöm =)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 19 2011 04:39pm
Quote (harcikacsa17 @ 19 Mar 2011 23:36)
awhhhhh *-*
köszönöm =)


ez nem azt jelenti, hogy szeretjük a zsidókat, csak azt, hogy nem kell suspi meg warn. szal ne köszöngess ^^
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2011 04:40pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 19 2011 10:39pm)
ez nem azt jelenti, hogy szeretjük a zsidókat, csak azt, hogy nem kell suspi meg warn. szal ne köszöngess ^^


Quote (harcikacsa17 @ Mar 19 2011 10:07pm)
^>^ :unsure:
inkább postolj nekem szép vörös lányokat a szép nők topicba :c

:unsure:
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 19 2011 04:42pm
Quote (Genthor @ 20 Mar 2011 00:25)
A horogkeresztet kiretusáltam, nehogy valamelyik érzékenyebb lelkű mod túlreagálja a dolgot.

http://img852.imageshack.us/img852/1403/1289042050598.jpg


azért amellett h nagyon csini csajszi... kíváncsi lennék milyen lelkülete van ha horogkereszt van a falán kirakva -_-
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 19 2011 04:58pm
Quote (Genthor @ 20 Mar 2011 00:25)
A horogkeresztet kiretusáltam, nehogy valamelyik érzékenyebb lelkű mod túlreagálja a dolgot.

http://img852.imageshack.us/img852/1403/1289042050598.jpg


a hajával is kezdhettél volna valamit, nem bírom a vöriket...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 19 2011 05:51pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 19 2011 10:58pm)
nem bírom a vöriket...


Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 19 2011 05:52pm
Quote (Christine21 @ 20 Mar 2011 01:51)
http://i52.tinypic.com/2niz8dg.jpg


komolyan mondtam, nem tudsz meggyőzni, lehet akármilyen helyes pofija
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 19 2011 08:14pm
Quote (Genthor @ 18 Mar 2011 20:39)
http://img820.imageshack.us/img820/679/dumpage26237723.jpg


:o
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 20 2011 01:16am
Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 00:52)
komolyan mondtam, nem tudsz meggyőzni, lehet akármilyen helyes pofija


hm?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 20 2011 04:31am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Mar 2011 09:16)
hm?
http://i56.tinypic.com/x7jpx.jpg


ő pedig már annyiszor volt postolva, hogy nemcsak nem tetszik, de kifejezetten idegesít is

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 20 2011 04:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19639649659669671856Next
Add Reply New Topic New Poll