d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19619629639649651141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 30 2017 02:51pm
Quote (bajcli @ Aug 30 2017 09:49pm)
nag

nagyon orulok, hogy minden kurva evad kiszivarog elore, lehet most megint 2 evig rettegni, hogy ne spoilerezze el valami nagyon vicces fasz


tolem nem kell felni :blush:
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Aug 30 2017 02:54pm
Ha netalán igaz is az egész, csak változtatnak rajta ezt-azt. Remélem nem játsszák el azt, mint ebben az évadban.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 30 2017 02:58pm
ilyen sorozatnal nem lehet nem kiszivarogtatni sajnos
akar csak ujsagirok kovetik a forgatast vagy a szineszeknel akar csak azt hogy eppen hova utaznak mar abbol lejon sok
a helyszinek elokeszitesen sokezer ember dolgozik etc
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 30 2017 03:07pm
egyébként valaki elolvasta rajtam kívül?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2017 05:07pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 30 Aug 2017 23:07)
egyébként valaki elolvasta rajtam kívül?


én
hát erre tényleg felesleges lesz két évet várni
többi rész is jöhetne
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 30 2017 05:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 31 2017 12:07am)
én
hát erre tényleg felesleges lesz két évet várni
többi rész is jöhetne


közben olvastam redditen hogy 3 féle verzió is felkerült az első részről szóval valószínüleg valaki kitalálta (remélem) bár egész jónak tűnt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2017 05:15pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 31 Aug 2017 01:11)
közben olvastam redditen hogy 3 féle verzió is felkerült az első részről szóval valószínüleg valaki kitalálta (remélem) bár egész jónak tűnt


meh nemtom
ha nem olvastam volna el is vmi ilyesmire szamitottam, ami eleg szomoru ha belegondolszegy got-tol
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 30 2017 11:30pm
bran meghal ep 2ben
remelem fake az egesz :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 31 2017 12:41am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 31 Aug 2017 07:30)
bran meghal ep 2ben
remelem fake az egesz :(


Remek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2017 12:55am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 31 Aug 2017 06:30)
bran meghal ep 2ben
remelem fake az egesz :(


nehez lett volna ez ele oda irni hogy spoiler?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19619629639649651141Next
Add Reply New Topic New Poll