Quote (SummertimeClothes @ 1 Jun 2015 16:15)
geci nem is emlekszem mikor faradtam el utoljara ilyen jolesoen edzestol
ez
lehet benne van az is hogy 40 fokban edzettem ma
toltam egy mell - hátat
a végére kb úgy kellett húzni magam annyira kimerültem
Quote (Namechange @ 1 Jun 2015 07:28)
Nos az elso honapnak vege. A vegere kicsit elfaradtam. Heti 6 edzes munka elott vagy utan sokat kivesz beloled foleg ha ejfelkor ersz haza, elmesz edzeni es masnap 7kor kelsz de nem panaszkodom.
Kezdodik a junius, megy gozerovel a dieta es az edzes ahogy kell.
Majd postolok updatet hetek mulva. :)
ha nyárra bejönne a munka én is elkezdek egy diétát
annyira jó lenne
komolyan a diéta a legfaszább dolog mert rövid távon lehet látványosat "fejlődni"
This post was edited by fahrii on Jun 1 2015 12:08pm