Quote (Fej @ 29 Aug 2017 12:35)
igazából ez bejönne endingnek, jobban mint vmi jon daenerys szerelmezes
egyetlen megmaradt normalis karakter tbh
meg még bronn megkaphatná a kastélyát, aztán vége is lehetne a sorozatnak, mert elég trash amióta nem martin írja
mindenki meghalt, vagy mar reg elbasztak a karakteret kb aki kicsit is erdekes volt
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 29 2017 05:08am