d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19609619629639641141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2017 04:35am
Quote (Ghostmasterq @ 28 Aug 2017 20:41)
DDDDDDDDDDDDDDDD


végignéztem amúgy, szar volt
SPOILER

[x] Jamie lannister menjen a trónra
[x] emberek még mindig teleportálnak (plusz a rész elején mikor megy a találkozás verőfényes napsütés van, meg 40 fok, a rész végére meg esik a hó értem én)
[x] persze, azt a falat 3 és fél mp összeroggyantani


igazából ez bejönne endingnek, jobban mint vmi jon daenerys szerelmezes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2017 05:08am
Quote (Fej @ 29 Aug 2017 12:35)
igazából ez bejönne endingnek, jobban mint vmi jon daenerys szerelmezes


egyetlen megmaradt normalis karakter tbh
meg még bronn megkaphatná a kastélyát, aztán vége is lehetne a sorozatnak, mert elég trash amióta nem martin írja
mindenki meghalt, vagy mar reg elbasztak a karakteret kb aki kicsit is erdekes volt

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 29 2017 05:08am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 29 2017 05:27am
amugy ha nem lett volna sárkány akkor hogy terveztek volna átjutni a falon? a night king belelát a jövőbe és tudta h lesz egy sarija?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 29 2017 05:34am
Quote (MarcusD @ Aug 29 2017 12:27pm)
amugy ha nem lett volna sárkány akkor hogy terveztek volna átjutni a falon? a night king belelát a jövőbe és tudta h lesz egy sarija?


ha akarta volna befagyasztotta volna azt a tavat
ott vart a sarkanyokra a parton lol
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2017 05:35am
Quote (MarcusD @ 29 Aug 2017 13:27)
amugy ha nem lett volna sárkány akkor hogy terveztek volna átjutni a falon? a night king belelát a jövőbe és tudta h lesz egy sarija?


megvárta volna amig befagy a tenger a fal mellett
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 29 2017 06:53am
Quote (MarcusD @ Aug 29 2017 01:27pm)
amugy ha nem lett volna sárkány akkor hogy terveztek volna átjutni a falon? a night king belelát a jövőbe és tudta h lesz egy sarija?


egy nappal lassabban kb, nem hiszem, hogy tul nagy gond lett volna
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2017 12:24pm
Quote (rapiddani @ Aug 29 2017 11:04am)
nem tudom mit bőgtök, végre a sok pofázás helyett happening van

ilyeneken akadtok fenn hogy sárkány lebont egy jégfalat, sok ilyennel találkoztok vagy mi?


mintha a sorozat 14éves fanjait hallanám geci akik kommentelnek az összes létező faszbook alá hogy JAMIE ÉS JOHN REMÉLEM FOGNAK AHRCOLNI HEHExD :P
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 29 2017 12:27pm
Quote (TrollBoss @ Aug 29 2017 06:24pm)
mintha a sorozat 14éves fanjait hallanám geci akik kommentelnek az összes létező faszbook alá hogy JAMIE ÉS JOHN REMÉLEM FOGNAK AHRCOLNI HEHExD :P



Hehe iksz de
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 30 2017 02:31pm
elolvastam


http://port.hu/cikk/tv/kiszivargott-a-tronok-harca-8-evadanak-teljes-sztorija/article-47591

ha ez a második rész tényleg így fog történni ahogy le van írva, kurvára epik lesz

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Aug 30 2017 02:41pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 30 2017 02:49pm
nag
Quote (XxPiTyUkAxX @ 30 Aug 2017 21:31)
elolvastam


http://port.hu/cikk/tv/kiszivargott-a-tronok-harca-8-evadanak-teljes-sztorija/article-47591

ha ez a második rész tényleg így fog történni ahogy le van írva, kurvára epik lesz


nagyon orulok, hogy minden kurva evad kiszivarog elore, lehet most megint 2 evig rettegni, hogy ne spoilerezze el valami nagyon vicces fasz
Go Back To Magyar Topic List
Prev19609619629639641141Next
Add Reply New Topic New Poll