Quote (Fej @ Aug 29 2017 10:10am)
Spoiler
Mikor berepult a sárkány az ejkirallyal a hatan olyan volt mintha 4xesere gyorsítottak volna, aztán a lyukas tudejevel nekiállt lila tuzet fujni, érdekes volt
Ahhoz képest h a faszom tudja hova utaztak el stábbal, csak azért h tenyleg havas tajakon jatszodjon, az utolsó jelenetnel sokszor gecire látszott a muho, illetve a falnal h egy díszlet az egesz
A fal meg ennyi volt? Varázslatok védtek stb, erre odamegy a lyukas tudeju felgyorsított sarkannyal 5 mpben lefingja a falat és ggnore
Jon daenerys vonalat inkább hagyjuk is
Nem tudom, eléggé elbaszott lett ezaz évad ahhoz képest h hat évet kellett ra varni
++
Eddig voltak konyvek, ezt meg konyv nelkul full oszebasztak, elokeszitettek a totalwart a kovi evadra, aztan gg no re.
Pedig ennel sokkal tobb volt ebben a vilagban
