d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19599609619629631141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 28 2017 01:41pm
Quote (Senee @ 28 Aug 2017 19:31)
vagy legalább lehetett volna hallani ahogy klaffognak a golyói


DDDDDDDDDDDDDDDD


végignéztem amúgy, szar volt
SPOILER

[x] Jamie lannister menjen a trónra
[x] emberek még mindig teleportálnak (plusz a rész elején mikor megy a találkozás verőfényes napsütés van, meg 40 fok, a rész végére meg esik a hó értem én)
[x] persze, azt a falat 3 és fél mp összeroggyantani

This post was edited by Ghostmasterq on Aug 28 2017 01:44pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 28 2017 04:33pm
Quote (Ghostmasterq @ Aug 28 2017 09:41pm)
DDDDDDDDDDDDDDDD


végignéztem amúgy, szar volt
SPOILER

[x] Jamie lannister menjen a trónra
[x] emberek még mindig teleportálnak (plusz a rész elején mikor megy a találkozás verőfényes napsütés van, meg 40 fok, a rész végére meg esik a hó értem én)
[x] persze, azt a falat 3 és fél mp összeroggyantani


Elso 2 pontot inkabb nem kommentalom hehe
Viszont az engem is zavart, hogy hova lett a tormelek miutan a fal leomlott
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 28 2017 04:51pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 28 2017 11:33pm)
Elso 2 pontot inkabb nem kommentalom hehe
Viszont az engem is zavart, hogy hova lett a tormelek miutan a fal leomlott


elszublimalt a jegtüztöl)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 28 2017 05:17pm
Quote (Ghostmasterq @ 28 Aug 2017 21:41)
DDDDDDDDDDDDDDDD


végignéztem amúgy, szar volt
SPOILER

[x] Jamie lannister menjen a trónra
[x] emberek még mindig teleportálnak (plusz a rész elején mikor megy a találkozás verőfényes napsütés van, meg 40 fok, a rész végére meg esik a hó értem én)
[x] persze, azt a falat 3 és fél mp összeroggyantani


nem tudom te milyen távokat képzeltél el h mekkora westeros, meg hogy miből veszed h időrendi sorrendben futnak az egyes szálak, és mennyi idő telik el két jelenet között

This post was edited by MarcusD on Aug 28 2017 05:17pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2017 05:18pm
Quote (MarcusD @ Aug 29 2017 12:17am)
nem tudom te milyen távokat képzeltél el h mekkora westeros, meg nem tudom hogy miből veszed h időrendi sorrendben futnak az egyes szálak, és mennyi idő telik el két jelenet között


abban a linkelt s1e1 videóban cersei azt mondja h hónapok óta úton voltak mire felértek északra
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 28 2017 05:26pm
Quote (Senee @ Aug 29 2017 12:18am)
abban a linkelt s1e1 videóban cersei azt mondja h hónapok óta úton voltak mire felértek északra


mar s1e1ben elspoilereztek hogy nem szabad hinni cerseinek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 29 2017 02:10am
Spoiler

Mikor berepult a sárkány az ejkirallyal a hatan olyan volt mintha 4xesere gyorsítottak volna, aztán a lyukas tudejevel nekiállt lila tuzet fujni, érdekes volt

Ahhoz képest h a faszom tudja hova utaztak el stábbal, csak azért h tenyleg havas tajakon jatszodjon, az utolsó jelenetnel sokszor gecire látszott a muho, illetve a falnal h egy díszlet az egesz

A fal meg ennyi volt? Varázslatok védtek stb, erre odamegy a lyukas tudeju felgyorsított sarkannyal 5 mpben lefingja a falat és ggnore

Jon daenerys vonalat inkább hagyjuk is

Nem tudom, eléggé elbaszott lett ezaz évad ahhoz képest h hat évet kellett ra varni

Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Aug 29 2017 03:55am
Quote (Fej @ Aug 29 2017 10:10am)
Spoiler

Mikor berepult a sárkány az ejkirallyal a hatan olyan volt mintha 4xesere gyorsítottak volna, aztán a lyukas tudejevel nekiállt lila tuzet fujni, érdekes volt

Ahhoz képest h a faszom tudja hova utaztak el stábbal, csak azért h tenyleg havas tajakon jatszodjon, az utolsó jelenetnel sokszor gecire látszott a muho, illetve a falnal h egy díszlet az egesz

A fal meg ennyi volt? Varázslatok védtek stb, erre odamegy a lyukas tudeju felgyorsított sarkannyal 5 mpben lefingja a falat és ggnore

Jon daenerys vonalat inkább hagyjuk is

Nem tudom, eléggé elbaszott lett ezaz évad ahhoz képest h hat évet kellett ra varni


++

Eddig voltak konyvek, ezt meg konyv nelkul full oszebasztak, elokeszitettek a totalwart a kovi evadra, aztan gg no re.

Pedig ennel sokkal tobb volt ebben a vilagban :(
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 29 2017 04:04am
nem tudom mit bőgtök, végre a sok pofázás helyett happening van

ilyeneken akadtok fenn hogy sárkány lebont egy jégfalat, sok ilyennel találkoztok vagy mi?

This post was edited by rapiddani on Aug 29 2017 04:04am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 29 2017 04:18am
Quote (BOSCH_CEO @ Aug 29 2017 10:55am)
++

Eddig voltak konyvek, ezt meg konyv nelkul full oszebasztak, elokeszitettek a totalwart a kovi evadra, aztan gg no re.

Pedig ennel sokkal tobb volt ebben a vilagban :(


Szörnyek vs embereknel leragottabb csont keves van a fantasy müfajban, eleg hülyeseg lett volna ha cersei siman beleegyezik es együtt küzdenek a gonosz ellen. Ilyen szempontbol pont hogy egy nagy nulla a vilag, nem a vilagepitesröl szol a törtenet, az egyes szereplökön es a sokkhatason van a hangsuly.

Amin viszont nagyon meglatszik a könyv hianya, az Tyrion akarmelyik sora az utolso par reszböl. Atment az egyik legkarizmatikusabb emberböl valami sitcom mellekszereplöbe.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19599609619629631141Next
Add Reply New Topic New Poll