Quote (Cpt_Ghost @ 17 Mar 2011 20:59)
piroscsövön láttam beninek való videót!
Búvárszeksz?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem emlékszem, hogy ez volt már-e. Janó biztos örülni fog neki a szemüveg miatt.
