d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev19596979899231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 10 2016 02:54pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2016 11:03pm
random felkeltem 4kor, elgondolkodtam mennyire szar az életem, csekkoltam a pulzusom, még vert, szóval nem volt egy happy éjszaka
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Oct 12 2016 11:09pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2016 11:17pm
Quote (Nerz8_Returned @ Oct 13 2016 06:09am)


Par evtized mulva memeket fog felirni az orvos receptre.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2016 11:21pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 13 2016 06:17am)
Par evtized mulva memeket fog felirni az orvos receptre.


reméljük addigra már bevezetik az eutanáziázó helyeket is


pár évtized
jézusom
legyen inkább 10 éven belül

This post was edited by Senee on Oct 12 2016 11:21pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2016 11:21pm
Quote (Senee @ Oct 13 2016 06:21am)
reméljük addigra már bevezetik az eutanáziázó helyeket is


pár évtized
jézusom
legyen inkább 10 éven belül


legyen inkább holnap
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Oct 12 2016 11:31pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 13 2016 06:17am)
Par evtized mulva memeket fog felirni az orvos receptre.


bárcsak ott tartanánk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2016 11:31pm
Quote (TrollBoss @ Oct 13 2016 06:21am)
legyen inkább holnap


vajon hányan élnének a lehetőséggel ha lenne ilyen h kifizeted a szérum árát meg akkor azt a részt amit az adott cég profitként még elkér és szépen elaltatnak
a kutyám altatóinjekciója 6 ezer forint volt és még az orvos is házhoz jött

legyen az emberi injekció ára 10-20 ezer a többi a profit
elkérnek 100 ezret és akkor 5-10×es profittal tudnák nyomni és szerintem 0,5-1,5 millió ember simán élne kapásból a lehetőséggel

valahogy felkéne dobni a kormánynak h csináljanak ilyen céget aztán épülhetnének a stadionok is gyorsabban



vagy jó lenne tudni h a kutyás altatóinjekció jó-e/elég-e egy embernek
mert akkor mondanám az orvosnak h elkéne altatni a nagytestű kutyámat, idejön, hozza a cuccot, leütöm azt beadom magamnak

This post was edited by Senee on Oct 12 2016 11:36pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2016 11:59pm
Quote (Senee @ Oct 13 2016 06:31am)
vajon hányan élnének a lehetőséggel ha lenne ilyen h kifizeted a szérum árát meg akkor azt a részt amit az adott cég profitként még elkér és szépen elaltatnak
a kutyám altatóinjekciója 6 ezer forint volt és még az orvos is házhoz jött

legyen az emberi injekció ára 10-20 ezer a többi a profit
elkérnek 100 ezret és akkor 5-10×es profittal tudnák nyomni és szerintem 0,5-1,5 millió ember simán élne kapásból a lehetőséggel

valahogy felkéne dobni a kormánynak h csináljanak ilyen céget aztán épülhetnének a stadionok is gyorsabban



vagy jó lenne tudni h a kutyás altatóinjekció jó-e/elég-e egy embernek
mert akkor mondanám az orvosnak h elkéne altatni a nagytestű kutyámat, idejön, hozza a cuccot, leütöm azt beadom magamnak


én mindig azon merengek el, hogy milyen lenne ha már nem lennék

így pactot kötsz a kaszással hogy hagyjon megnézni mi lenne azután miután eltávozol, kinek hiányoznál, hogy boldogulnak nélküled az életben
mindig arra jutok ki hogy ha most így off lennék, szar lenne 2 hétig, aztán mindenki így elfeledne a picsába, mert nem csináltam semmi olyan maradandót amit így meg lehetne ragadni, és ilyen max 1 év után már nem is emlegetnének fel

meg hogy így hány "barátod" lenne ott a búcsúztatáson
mi mindent megtettél másoknak, és így ott sem lennének, mert nem tartanak annyira nagyra hogy eljöjjenek a temedésedre

This post was edited by TrollBoss on Oct 13 2016 12:00am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2016 11:59pm
Quote (Senee @ Oct 13 2016 05:31am)
vajon hányan élnének a lehetőséggel ha lenne ilyen h kifizeted a szérum árát meg akkor azt a részt amit az adott cég profitként még elkér és szépen elaltatnak
a kutyám altatóinjekciója 6 ezer forint volt és még az orvos is házhoz jött

legyen az emberi injekció ára 10-20 ezer a többi a profit
elkérnek 100 ezret és akkor 5-10×es profittal tudnák nyomni és szerintem 0,5-1,5 millió ember simán élne kapásból a lehetőséggel

valahogy felkéne dobni a kormánynak h csináljanak ilyen céget aztán épülhetnének a stadionok is gyorsabban



vagy jó lenne tudni h a kutyás altatóinjekció jó-e/elég-e egy embernek
mert akkor mondanám az orvosnak h elkéne altatni a nagytestű kutyámat, idejön, hozza a cuccot, leütöm azt beadom magamnak


Nem ajanlon :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899231Next
Add Reply New Topic New Poll